Ankara'da sıfır aldığım aracım boyalı çıktı

berkaybakan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da 8 Ekimde sıfır aldığım aracım boyalı çıktı.
Bunu söylemek için gittiğimde mahkeme yolunun açık olduğunu
aracın böyle geldiğini söylediler
ne yapmalıyım.

Buda bana opelin Bayram hediyesi oldu...

daha önce yaşayanlar yardımcı olursa sevinirim.
Şimdiden bayramınızı kutlarım.

Son düzenleme:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta aratırsan bununla ılgılı konular var kazanan arkadşalarda var emsal gosterebılecegın kazanılmıs davalar var.. ALLAH yardımcın olsun dıyorum ama kazanırsın.. neresı boyalı cıktı ? oyle bı olay yok buraya boyle gelıyo dıye onlar boyamıştır cızdılerse

berkaybakan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sol arka çamurluk
bugün rapor tutturdum
ayrıca rapora plastik olduğu için yazamadılar ama
ön tamponun orta kısmının bir bölümüde boyanmış..

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tampondaki boya sıkıntı değilde çamurluk sıkıntı peki mikron değerleriniz nedir?
emsal davalar var. Valla Ankaradaki arkadaşlar bence OPİS ten araba almasın. Muhtemelen 0 ama müdaheleleri araçları toplayıp müşterilerine haber vermeden satıyorlar.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne demek plastık bısey olmaz sıfır arac bu neden tamponu bıle olsa boyanmıs olsun kı.. ıyı yaptırmıssınız rapor tuturarak konuları opel sohbetler bolumunden arastırın bı uyemız daha yenı kazandı davayı v sıfır araba parasını gerı almıs olması lazım.. bı kac avukatlada gorusun bu konular ıle ılgılı bılgısı olan..

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne demek plastık bısey olmaz sıfır arac bu neden tamponu bıle olsa boyanmıs olsun kı.. ıyı yaptırmıssınız rapor tuturarak konuları opel sohbetler bolumunden arastırın bı uyemız daha yenı kazandı davayı v sıfır araba parasını gerı almıs olması lazım.. bı kac avukatlada gorusun bu konular ıle ılgılı bılgısı olan..
Ya tabiki sıfır arabada olmaması gereken konu. hani sadece tampondaki boya kısımlı olsa var bayii telafi yoluna gitse hani tolere edilir. çamurluk kesinlikle edilmez. ama ankarada ki bayiileri bilmiyorum kimler var ama opis bu konuda baya bir sorunlu galiba.. geçen sefer kaybedilen davada opis ile ilgiliydi heralde

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye'de haklı olmayacaksın malesef.Bile bile yanlışı yapıyorlar.Sonrada mahkeme yolu açık uğraşmak istersen.Ben olsam sadece mahkeme ile bırakmam üstüne bir de Ticaret Odası' na durumu ve mahkeme sonucunu bildirerek yaptırım talep ederdim.

berkaybakan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye'de haklı olmayacaksın malesef.Bile bile yanlışı yapıyorlar.Sonrada mahkeme yolu açık uğraşmak istersen.Ben olsam sadece mahkeme ile bırakmam üstüne bir de Ticaret Odası' na durumu ve mahkeme sonucunu bildirerek yaptırım talep ederdim.

kesinlikle malum bayi yardımcı olmadı üstelik mahkeme yolunuz açık dedi
enaz 2-3 sene uğraşırsınız dedi
bende sonuna kadar gitmeye karar verdim.
Ticaret odasına da durumu bildireceğim
başka hangi mahkeme veya kurumlar varsa iletmeyi düşünüyorum
bilgilendirirseniz sevinirim
sıfır araçtan birden soğudum
bana sanki birbaşkasının arabası gibi geliyor.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rahatlıga bakarmısn ya 2 3 sene ugrasırsın nolcak boyalıysa laflara bak hıc adamların korkusuda terbıyesıde yokkı.. kızmayın ama gıtceksın 10 15 kısı boyle dıyenı ındırceksın agzını burnunu kırcaksın bakalım ne oluyo o zaman serefsızler ya rahatlıga bakarmısın...

elenor07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2-3 ay önce komşum chevrolet aveo marka araç aldı geçen hafta aracın pert kaydı olduğunu öğrendi onada mahkeme yolunu göstermişler :/