!!!Ankaradan Opc insignia 1.6 Turbo Kaplan dişi!!!

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanız hayırlı uğurlu olsun, İstanbulda görmüştüm aynı beyaz rente opc body kitli ama benim gördüğüm aracın öndeki kaplan dişleri varya gümüş renkli olan onların içine sol tarafa led döşemişlerdi bu yeni audi a6 larda olan kalın ledlerden çok şık duruyordu tavsiye ederim.

Ben o dişlerin içine direk sis döşeyecem kardeşim inlşallah içerdn zenonlar patlıyacak bakalım ilerde yaptırdığımda paylaşırım...

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bbs ofsetlı jant takmayın orjınal jantından alın cokl daha guzel bozmayın sakın
keşke orjinal jantı bulunmuyor henüz bulunsada servisin dediğine göre 5 bin tl nin altında olmayacakmış ben 5000 tlye 3 jant takımı alırım 4 ay da bir araca farklı jant takarım:)

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bakalım Allah kaza bela vermesin. birde bizim anadoluda Allah dekerüne daş deydürmesin diye bir dua vardı:)

Allah razı olsun kardeşim dekerümüze day deymes inşallah:)

ozen616216

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız güle güle bin kardeşim.. bmw mecedes audi yalan tek gercek opc line olmalı ;););) opel aşkına

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah, Allah kazalardan belalardan korusun.Opel aşığı olup bu arabayı sevmeyen olmaz herhalde.Varsada çıksın ortaya dövelim :) Jantlarda opc olsaymış tam süper olacakmış...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filitreyi sökmüşsünüzdür umarım o şekilde kullanmayın yazıktır.
birde egsozun fotosu varmı alttan söyle görsek...
kazasız belasız cok cok hoşş

diadavidoff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filitreyi sökmüşsünüzdür umarım o şekilde kullanmayın yazıktır.
birde egsozun fotosu varmı alttan söyle görsek...
kazasız belasız cok cok hoşş

valla söktüm şimdilik yarın boruları yapılıyor aracın borular üzerinde bütün filtreleri deneyecez en uygun en iyi performans veren üzerinde kalacak,sonrada o halde turbo calibrasyonuna sokacam aracı değerlerinde iyi yönde artış varsa devam yoksa filtre olayı iptal,yeni fotoları var aracın gündüz çekilmiş olan en kısa zamanda paylaşacam zeminden aracın arkasından altını gösteren fotolarda var tam görmek istediğin gibi yani;)