Ankara'dan sevgi ve selam

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara'dan sevgi ve selam

Aramıza hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.

Tecrübe ve bilgileriniz forumumuz için çok kıymetli olacak, paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aramıza hoş geldiniz.
Paylaşım ve tecrübelerinizle, özellikle aydınlatma konularında bizlere büyük katkılarınız olacaktır.

Keyifli forumlar dilerim...  :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba aramiza  welllcommee ozellikle opel araclar icin paylasimlarinizi merakla bekliyoruz

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş buldum.

Aydınlatma ve elektronik olarak bütün alanlarda,bilğim dahilinde pc,notebook arızası ve tamiri olarak elimden gelen yardımı Rabbimin izni ile yapacağımdan kuşkunuz olmasın.

Rabbimin izni ile edindiğim tecrübeler doğrultusunda bi-xenon mercek takılmayacak far şu anda yok diyebilirim.Malzeme ve karşılığı olduğu sürece farları ilk halinden oldukça farklı hallere ve ciddi olarak daha işlevsel modifiyeler yapılabilir.

Açıkça belirteyim şimdiye kadar 2 defa halojen fara sadece çin malı xenon taktım oda mercekten hoşlanmayan bir arkadaşımızdı birazda özel bir sebep.Onun haricinde takmadım tavsiye de etmedim.Hangi ürün iyidir hiç bilmem hepside aynı yerin üretimi farkı yok diyebilirim.Çin üretimi mercek montajı ve sadece halojen veya xenon merceği hiç takmadım bi-xenon her iki aydınlatma ampul sınıfınıda tartabilecek ve performans verebilecek yapıda oladuğu için kullanılmasını tavsiye ediyorum.Oem parçalar tavsiye ederim ki emeğe ve meblaya değsin ve en zor şartlarda yarı yolda bırakmasın.Bu nedenledir ki bu işi yaptığım için yazmıyorum sadece dikkate alınmasını tavsiye ediyorum.Araçların orjinal jant ve medya cihazını yenilemek yerine hayati önem taşıyan aydınlatmanın ana unsuru ön farlara yatırım yapılmasını kesinlikle tavsiye ederim.Şimdiye kadar bu modifiyeyi yaptıran ve yapan arkadaşlar cidden pişman değiller ve son derece doğru karar verdiklerinden dolayı hoşnut kalarak zevkle akşamları yol seyrindeler.

Açacağım konumda bütün çalışmalarımı paylaşacağım.Kendi uğraşmak isteyenler için oldukça faydalı olacağını ve kararsız arkadaşların kararlarına yardımcı olacağını düşünüyorum.

Hepimize keyifli forum günleri diliyorum.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oktay abi ! Merakla ilk paylaşımını bekliyorum.