Ankaranın en iyi boya kaportacısı ?

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün gece domuz avına gittik nese dönerken ava giderken avlanır hesabı corsa c aracımla domuz sürüsünün ortasına girdim resmen hızım 20 km/sn bile değildi ama sağ çamurluktan ufak bir darbe aldım indip baktıgımda sağ samurluk ucu ibir karış içeri göçmüş tamponda bişey yok ama vidasından çıkmış sağ üst tarafı , moralim bozuldu birdahada ava gitmeyeceğim zaten nese asıl sorum aracımın kaskosu var yeni yaptırdım bozulsada bir problem olmaz sanırım ,

Bu hasarı orjinal gibi , yapabilecek bir yer varmı bildiğiniz yetkili servisemi gideyim?

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında benim mantığım hep kaskolu araçlarda yetkili servis. ama opel için güvenilecek gerçekten yetkili servis nerde var ?

ergüver oto
http://ankaraotosanayisitesi.com/erguven-otomotiv/

yıllardır çalışırım hiçbir sıkıntısı yok. direk gidipte görüşebilirsin istersin bende yönlendirebilirim.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Can sıkıcı bir durum ama biraz da güldüm hani... Ava giderken avlanmak olmuş gerçekten.

Bu arada yetkili servis öneririm.

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler önerilerinizi dikkate alacağım , başka arkadaşlardanda yorum bekliyorum en iyi boya kaportacıyı bulalım .