Anlamak mümkün değil....

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün bir Opel bayisine gittim ve fiyat istedim.
Astra J 1.6 180 BG + 500 Navi.

Kampanya fiyatından sadece 1000 TL indirim yaptı. Bir de ellerinde hiç yokmuş. 45-60 gün arasında bekleyeceksin dediler.

Opel de nereden olduysa pek bir tok satıcı oldu. Anlamak mümkün değil. :confused::confused::confused:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Opelin tüm modelleri ithal.Ürünler hazırda yok.Özellikle güncel modellerde durum bu.
Yerli üretim olmadığı için fiyat ve teslimat konusunda Tofaş veya Hyundai gibi markalar gibi davranması zaten mümkün değil.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin tüm modelleri ithal.Ürünler hazırda yok.Özellikle güncel modellerde durum bu.
Yerli üretim olmadığı için fiyat ve teslimat konusunda Tofaş veya Hyundai gibi markalar gibi davranması zaten mümkün değil.

Ama gene de 1000 TL gereğinden az değil mi ?
% 2 bile indirim yapmıyor.

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tabiki alırken indirim olsun istiyoruz hepimiz.
ama ticaretin kuralıdır:Bir ürüne talep çoksa ve ürün sayı olarak azsa fiyatı aşağıya doğru kolay kolay düşmez.
Mesela Fiat Fiorino fiyatı aldım dün.Sorduğum modelde 34 ten 30 a düştüler.Ellerinde de her rengi var.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence haklısınız ağustos ayından beri ankaradaki tüm markaların tüm bayilerine gittim içlerinde müşteriyi en az sallayanı opel

zoorla sipariş vermiştik agustosta teslimata 2 hafta kala kusura bakamyın getiremyoruz kasımda döncez dediler :D

hiç bir ses çıkmadı

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde takas opel'i sanki daha önce onlar satmamış gibi öldüre öldüre alıp galericilere çalışıyorlar.Zaten büyük konuşmayayım ama bundan sonraki arabam asla OPEL olmayacak.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 Astra H Elegance + Xenon Paketi (Xenon Far+Otomatik aydınlanma+Cruise Control+Park sensör) Çok temiz, kazası yok 75.000 Km'de aracıma takas için 23.000-24.000 TL verdi yetkili satıcı. Sahibinden.com'da insanlar Astra G'leri o fiyata satıyor. :S :(

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 Astra H Elegance + Xenon Paketi (Xenon Far+Otomatik aydınlanma+Cruise Control+Park sensör) Çok temiz, kazası yok 75.000 Km'de aracıma takas için 23.000-24.000 TL verdi yetkili satıcı. Sahibinden.com'da insanlar Astra G'leri o fiyata satıyor. :S :(

Sinan Bey;
O Yetkili satıcının alnından öperim ben ilanlara baktım, aşağı yukarı oynayan rakamlar 1000 tl.Siz bana verilen rakamı söylesem inanamasınız?
2008 astra gtc turbo (eksper kontrollü kazasız) verdiği rakamı duysanız inanamazsınız.
saygılar
ugur serhan

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bayiler araçların devirdaim etmesini severler çünkü asıl parayı bu işten kazanırlar ellerinde olmadığı için böyle yapmışlar

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısını ben de yaşadım.. bir zaman peugeot araba almak istedik adamalara full istedik ve fiyat konusunda bile pazarlık yapmadık.. cevapları;
-istediğiniz renk ve donanım için 2 ay beklersiniz fiyat garantisi veremeyiz..
-3 gün sonra başka renk olsa..
-renk var ama alt donanım olsa vs..