Antalya Ahalisi

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah muhabbetinizi arttirsin.cok guzel isler yapiyor antalya ekibi.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar simdidan soyliyeyim pazar gunu ispartadan olcay geliyor. Pazar aksam bulusucaz. Simdidrn burdan haber vereyim dedim. Herkezi bekliyoruz...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

AKFKM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.

Merhaba arkadaşlar nasılsınız. * Resimler güzel. Ellerine sağlık Merthan. Tekrar görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ahali aksam icin plan nedir uyuyormusunuz yahu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

AKFKM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksilikkkk

Akşam ki plansız bir durum yüzünden maalesef görüşemedik. Üzüntülüyüm. İnşallah en kısa zamanda tekrar toplanırız. Merthan; Beyin tamiri için İstanbulda önde gelen 2 firma buldum adamlar 1 günde garantili olarak yapıp gönderiyorlar. Fiyatıda makul. Senin bildiğin antalyada yapan var mı Beyin tamiri yapan? Teşekkürler

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Akşam ki plansız bir durum yüzünden maalesef görüşemedik. Üzüntülüyüm. İnşallah en kısa zamanda tekrar toplanırız. Merthan; Beyin tamiri için İstanbulda önde gelen 2 firma buldum adamlar 1 günde garantili olarak yapıp gönderiyorlar. Fiyatıda makul. Senin bildiğin antalyada yapan var mı Beyin tamiri yapan? Teşekkürler

valla benim antalyada hiç yok. antalyada tamir yaparım diyen adamada güvenmem zaten :) beyin elektronik birşey olduğu için en iyisi istanbul yada ankara.

ceostyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhabalar biz merthan abiyle konustukta hafta sonu paintball yapalım diye düşündük acaba antalyadan katılım olurmu ayın ya 6 sı ya da 13ü gibi ne dersiniz