Antalya Ahalisi

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Arkadaslar 2001 model opel astra 1.4 16v sedan aracımın ön tampon boyacanak,sis farı takılacak,koltuk kılıfları değişecek,yagı bakımı yapılacak, pasta cilası atılacak,arka kampanadan ses geliyor onun arızası, çelik jant taktıracam gibi tek elden güvenerek yaptırabileceğim sanayide bildiginiz usta var mı? Aracımı oraya bırakıp gidecem gel al dediği zaman alacagım güvenilir ustamız var mı? Aracım 180bin km de.Ev aldıgım için satmakda istemiyorum.Evin borcu bitene kadar devam :) Bu işin üstesinden nasıl gelebilirim. Km çok ama binilir mi?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ufak tefek şeyler için canınızı sıkmayın. Anlattığınız ufak tefek hallolacak şeyler. Ben 3 ay önce koltuk kılıfları yenilettim. Çok çok memnunum. Akdeniz sanayi sitesi 5011 sokakta OPEN OPEL SERVİS var. Orada mehmet usta var. Ona merthan ın koltukları gibi yaptırmak istiyorum dersen yardimci olur. Diğer sorunların için gözü kapalı bırakabilirsiniz. Bu arada Opelim. Net üyelerine % 10 indirim sözü aldım. Fiyat verirken o şekilde veriyor. Ben 4 senedir gözüm kapalı mehmet usta ya bırakıyorum arabayi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim.Ben Kumlucada görev yapıyorum. En kısa zamanda mehmet ustanın yanındayım inşallah.Hatta benim az çok işlerime göre ayarlayabilirsek Antalya grubu ile buluşmak isterim.Olmadı mehmet ustaya beraber gideriz :))) Görüşmek dileğiyle.

AKFKM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ufak tefek şeyler için canınızı sıkmayın. Anlattığınız ufak tefek hallolacak şeyler. Ben 3 ay önce koltuk kılıfları yenilettim. Çok çok memnunum. Akdeniz sanayi sitesi 5011 sokakta OPEN OPEL SERVİS var. Orada mehmet usta var. Ona merthan ın koltukları gibi yaptırmak istiyorum dersen yardimci olur. Diğer sorunların için gözü kapalı bırakabilirsiniz. Bu arada Opelim. Net üyelerine % 10 indirim sözü aldım. Fiyat verirken o şekilde veriyor. Ben 4 senedir gözüm kapalı mehmet usta ya bırakıyorum arabayi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öhhöö öhhhö. Başıma geleni biliyorsun dimi Merthan. Çalışan aksam orada bozuldu. Telafi bile etmeyi düşünmedi. Benim kendi servisinde yaptırdığım işlemin aynısı için 2 kat fazla ücret çıkardı. Ya ayrımcılık yaptı, yada selam işe yaramadı. Adam mahçup olsa bile anlayışla karşılardım. Ama beni yaptığı arıza ile başbaşa bıraktı. Bu benim başıma gelen herkesin başına gelmeyebilir ama gelebilirde.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olabilecek durumlar ama ustanın yaptıgı işinin sonuclarına katlanmalı.Ayıp etmiş arızası orada bozulmuşsa tamiratını bi şeklide yapması lazımdı.En iyisi servis.Yaptıkları işin garantisi var ama pahalı işte.

AKFKM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olabilecek durumlar ama ustanın yaptıgı işinin sonuclarına katlanmalı.Ayıp etmiş arızası orada bozulmuşsa tamiratını bi şeklide yapması lazımdı.En iyisi servis.Yaptıkları işin garantisi var ama pahalı işte.

Olabilecek durum mu? Yapma hocam işini hakkıyla yapana hakarettir bu söylediğin. Servisler arıza tamir eder sağlam olanı bozmaz bozar ise yapmak zorunda yapmaz ise hakkını gaspetmiş olur.

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimseye hakaret emek için demedim.Arızasını bozmuşsa tamiratını, gereğini yapsın.Yaptıgı işin sonucuna katlansın.Demek istedigim de bu.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bakın ben 4 senedir bu servise gidiyorum 10 kere beyin söktü taktı belkide en ufak bir sorun çıkmadı. 2006 senesinde 2 yaşındaki aracımı istanbulda yetkili servise bıraktım. baskı balata ve v kayışı değişsin diye 2 gün sonra aradılar beni. aracınız çalışmıyor gelin alın dediler. gittim çekicinin üstünde aldım arabamı yetkili servisten. T zinciri dişlileri sıyırmış. sorun ne dedim. buraya geldiğinde böyle dediler.
siz aracın kendinde orjinalden olmayan bir özelliği araca sonradan yapmak istiyorsunuz. sadece bilgisayara bağlanıyor araç beyin arıza veriyor. bakın ben burda asla servisi korumuyorum. kimse kimsenin babasının oğlu değil. daha önce birçok kişinin aktive etmeye çalıştığını ama beceremediğini siz söylediniz.belki ozamanlardan bir sıkıntı vardı şimdi çıktı ortaya.? olamazmı? bin tane elin değdiği arabanın kimin elinde kalacağı belli olmaz. bak ben arabamı alalı 4 sene oldu. mehmetten başka bir allahın kulu dokunmadı arabama. 1 sene önce arıza yapan mazot pompa beyni tekrar arızalandı. mehmet ücretsiz olarak tekrar değiştirdi.

AKFKM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın ben 4 senedir bu servise gidiyorum 10 kere beyin söktü taktı belkide en ufak bir sorun çıkmadı. 2006 senesinde 2 yaşındaki aracımı istanbulda yetkili servise bıraktım. baskı balata ve v kayışı değişsin diye 2 gün sonra aradılar beni. aracınız çalışmıyor gelin alın dediler. gittim çekicinin üstünde aldım arabamı yetkili servisten. T zinciri dişlileri sıyırmış. sorun ne dedim. buraya geldiğinde böyle dediler.
siz aracın kendinde orjinalden olmayan bir özelliği araca sonradan yapmak istiyorsunuz. sadece bilgisayara bağlanıyor araç beyin arıza veriyor. bakın ben burda asla servisi korumuyorum. kimse kimsenin babasının oğlu değil. daha önce birçok kişinin aktive etmeye çalıştığını ama beceremediğini siz söylediniz.belki ozamanlardan bir sıkıntı vardı şimdi çıktı ortaya.? olamazmı? bin tane elin değdiği arabanın kimin elinde kalacağı belli olmaz. bak ben arabamı alalı 4 sene oldu. mehmetten başka bir allahın kulu dokunmadı arabama. 1 sene önce arıza yapan mazot pompa beyni tekrar arızalandı. mehmet ücretsiz olarak tekrar değiştirdi.

Söylediklerine kısmen katılıyorum Merthan. Ben o servisi bilmem tavsiye üzerine gittim. Benim aracın servisi tektir. İyi bir kullanıcı aracını tanıyan kullanıcı ne olduğunu bittiğini bilir. Oraya gidene kadar kullandığım klima artık çalışmıyor. Yanmayan arıza ışığı yanıyor. Çalışan 1.ve 2. kademe fan çalışmıyor. Antalya yazında çalışmayan fan motorunu hayal edebilir misiniz. Şu anda kış mevsimindeyim. Durumu kurtarıyorum. Ama bu sıkıntı yaz ayında yaşandı. Ve işim ilginç yanı 200 tl ye yapılabilecek tamirat için 600tl fiyat çıkardılar. Anlımızda saf mı yazıyor anlamadım. Beni oraya gönderenin bir kabahati yok. Bana iyilik yapmak istediler Merthan yanlış anlama sakın. Üzülürüm.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:38 ----------

Bu arada ben sana veya başkasına daha önce birçok yere götürdüm baktırdım demedim. Sadece akşam buluşmamızda Laksu Levent arkadaşımız op-com bağladı olmadı sonradan öğrendik ki ingilizce programı olması gerekiyormuş. O gün de arıza lambası yanmıyordu ve yine yanmamıştı.