Antifriz önerisi

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aracım da antifriz kaçağı var ustaya götürdüm yapacaktı fakat corona onada engel koydu. Antifriz eklemem gerekiyor opet kırmızı koymuştuk sizde başka bi marka koymamız etkiler mi kendim alıp koyayım diyorum. Herkese teşekkürler iyi günler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
motul dan şaşma ve üzerine mocool ekle soğutma daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Muhammet036

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim hocam

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opele genelde kırımızı antifiriz koyulmakta lakin kırmızı antifiriz hangi marka olursa olsun icindeki kimyasallar nedeni ile su kacaklarına neden olmakta yani zamanla parcaları aşındırmakta kırmızı antifiriz ama siz illaki kırmızı koyacaksanız bildigimiz bir marka olsun petrol ofisi var castrol onlardan kullanabilirsiniz başka piyasa malı antifirizleri koymayın kullanmayın benim antifiriz önerim paraflu ve petrol ofisi mavi veya yeşil antifiriz dir

• Beğen

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
opele genelde kırımızı antifiriz koyulmakta lakin kırmızı antifiriz hangi marka olursa olsun icindeki kimyasallar nedeni ile su kacaklarına neden olmakta yani zamanla parcaları aşındırmakta kırmızı antifiriz ama siz illaki kırmızı koyacaksanız bildigimiz bir marka olsun petrol ofisi var castrol onlardan kullanabilirsiniz başka piyasa malı antifirizleri koymayın kullanmayın benim antifiriz önerim paraflu ve petrol ofisi mavi veya yeşil antifiriz dir
Teşekkür ederim hocam. Kısa girerken kırmızı koydu usta opet koymuştu eksiltme olunca ekleyeyim dedim normalde çizginin altında bugün gittim araba sıcakken baktı adam eksik yok dedi takip et eksik olursa ilaç atalım dedi ama tereddütte kaldım açıkçası soğukken bayağı aşağı gösteriyordu takip edip bakacağım yine çok sağolun

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilac attırma abicim sakın petegi felan tıkıyor hep

• Beğen

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
ilac attırma abicim sakın petegi felan tıkıyor hep
Bende sıkıntı olur diye attırmadım sağolsun usta'da öneri olarak söyledi ama bencede illa bi sıkıntı çıkarır . Teşekkür ederim