araba fiyatları neden bukadar yüksek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerimaras

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasayı yükselten kesinlikle sahibinden sitesi.sıfır araç fiyatlarıyla falan alakası oldugunu düşünmüyorum.arabayı aldıgımız gibi ilana koyuyoruz bir cogumuz yapıyoruz bunu malesef.düşünce ise ya tutarsa!

zannederims

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında olayın iki tarafı var birincisi adam biniyor ve bakımlarını aksatmadan yapıyor saat gibi araba.değeri neden düşsün.aldığı fiyatın üstünde satmasında mahsur yok.ikincisi adam alıyor satıyor.bu adamda biniciyle aynı fiyatı biçmek istiyor ve satmaya çalışıyor.buda fiyat artışına neden oluyor.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında olayın iki tarafı var birincisi adam biniyor ve bakımlarını aksatmadan yapıyor saat gibi araba.değeri neden düşsün.aldığı fiyatın üstünde satmasında mahsur yok.ikincisi adam alıyor satıyor.bu adamda biniciyle aynı fiyatı biçmek istiyor ve satmaya çalışıyor.buda fiyat artışına neden oluyor.

Ben mi yanlış anladım diye sormak istiyorum.
Şimdi siz diyorsunuz ki sıfırını 33bine almışken 1 yaşında belli km deki aracın 36bin olması normal, çünkü bakımlarını yaptırdı niye fiyatı düşsün ki hatta artmasında da bence mahsur yok?
(güncel piyasayı işe karıştırmadım ama araç piyasasının da üstünde konuşursak, ülke enflasyonunda oynama yok, insanların alım gücünde, banka faizlerinde vs oynamalarda yok.)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasa yüksek kabul millet birbiriyle yarıştırdıgı için ama gel gelelim. ben 13 bine aldığım arabayı 13 satsam aynı arabadan alamıyorum neden satayım ? ;)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g ye 32000 tl isteyen gördüm.bence sahibinden sitesinde ilan verme ucretli olmali ornegin 1 ayligi 50-100 lira arasi bir ucreti olmali.%30 piyasa duzelecektir.ötv den kaynaklı 2.el artisina kimse engel olamaz zaten.su da var km si dusuk duzgun bakimli boyasiz bir orjinal arac sahibinin fiyati artirmaya hakki vardir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kerimaras

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasa yüksek kabul millet birbiriyle yarıştırdıgı için ama gel gelelim. ben 13 bine aldığım arabayı 13 satsam aynı arabadan alamıyorum neden satayım ? ;)

işte tam olarak burda tıkanıyorum :)

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede fiyatlar abartılı fakat ben kendimden örnek vereyim ben kendi aracima üstüne çok titriyorum örnek verecek olursam direksiyon kornası yipranacak diye basmiyorum
direksiyon simidi hala hiç yipranmamis, .orjinal paapaslarini kullanmıyorum bunlar gibi piyasadan biraz farkımız olsun, tabii birde arkadaşların dalga geçmesi nerdeyse araca galoşla bindireceksin diye ekstralarıda unutmamak gerek hiz sabitleyici. Opc navigasyon

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela bu örnek.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-10-gunluk-arac-600-km-de-201909080/detay

Arabanın sıfırı 69.500 adam 75 bin Yazmış.sebebi ise bayide araç yokmuş bu renk yokmuş.aynı işi Doğuş grubunda yapıyorlar adam alıyor arabayı 55 binden 3 ay bekleme 58 binden vereyim diyor.resmen karaborsa.

iPad'dan gönderildi .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...