Araba Mandıraya Döndü...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
geçmiş olsun. temizliğe harcayacağınız masraf bitmeyecek, demiş oluyum. ama döşemeyi değiştirirseniz 1 sefer masrafınız olacak ve kesin sonuç olacak.
bir tanıdık var arabayı kaç sefer temizletti bilmiyorum, üstüne birde fabrikada tüm kapılar açık bir hafta yatırdı arabayı, koku yine çıkmadı.
sorunu kökten çözemezseniz sürekli temizlikle uğraşacaksınız hatta belki arabayı bile satacaksınız :)

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. 3 hafta önce benim arabanın bagaj halısına 100 cc. kadar süt döküldü. aman Allahım ne yaptıysam olmadı, halıdan imkanı yok o kokuyu çıkaramadım. arabanın her yerini sardı. en sonunda halıyı bir daha arabaya takmadım, aynı kalıpta plastik örtüyü yerleştirdim ve öyle kurtuldum. herhalde koltukların oradaki taban halısına dökülseydi arabayı satma nedeni olurdu. yani anlayacağınız temizlikle kurtuluş yok.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mytbuster da arabanın içine ölü domuz koyup çürüyene ve vücut sıvıları her yere akana kadar bekletip. piyasadaki temizleyicilerle temizlemişlerdi ve sonrasında da aracı satmışlardı koku çıkmaz diye bir şey yok. araştırın illa temizlenir. temizlik firmalarının güçlü çözümleri var artık.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi vaziyet çok vahim gibi valla okuduklarımdan sonra arabaya değil süt peynir bile sokmam artık. bu kadar kötü durum oluşturuyosa döşemeyi değil arabayı değiştir sen:D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam hep derdi süt kokusu arabayı sattırır diye... L300 dökülmüştü hemen kuaföre gitti araba tabandaki döşeme söküldü komple yıkandı kurtulduk...

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zeytinyağı dökülmüştü bizim şahin zamanında da Allah'tan bagajda halı değil lastik örtü vardı güzelce yıkayınca bir müddet daha koktu ve geçti...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bagaja yoğurt dökülmüştü aman allahım bi de yaz olunca allahtan bagaj halısı hemen sökülüyordu da dökür dükülmez hemen ordan aldım ve hemen baştan aşağı yıkadım ve sonra 1 hafta balkonda beklettim sonra bişey kalmadıı

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mytbuster da arabanın içine ölü domuz koyup çürüyene ve vücut sıvıları her yere akana kadar bekletip. piyasadaki temizleyicilerle temizlemişlerdi ve sonrasında da aracı satmışlardı koku çıkmaz diye bir şey yok. araştırın illa temizlenir. temizlik firmalarının güçlü çözümleri var artık.

araç içinde o pislikler varken bide çevreye koku yaymasın diye konteynırda bekletmişlerdi:S

belki süt kokusu için döşemeyi değiştirmek temizliğe harcanan emek+masraf+zaman dan daha karlıdır başıma hiç gelmediği için kesin konusamam ama umarım gelmez .

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Süt sağlıza zararlıdır araba bile sattırır..(artık bende korkuyorum sütten)

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Süt kokusu araçtan çıkması en zor kokudur...yıkamak,temizlemek,parfüm.....çözüm değil...İçeriğinde her ne varsa inan arabayı sattırır...Bir yakınımdan biliyorum...en kısa zamanda taban halısını değiştirin...