arabam satılmış haberim yok!

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba. 4 aydır askerdeyim en son 2 ay önce eve gittim. dün babamın arabayı sattığını duydum ve şok oldum. sanki bi yakınım ölmüş gibi oturup ağlayasım geldi. aklımızda hiç satma adına bir düşünce yoktu nasıl oldu ne oldu anlamadım. çok üzüldüm çok alışmıştım ve ilk göz ağrımdı.askerden gelince şöle yapcam böle yapcam die hayaller kurarken elimden uçuverdi. ama tek şeye sevindim arabayı eniştem ablama almış başkasına gitseydi gerçekten üzülürdüm.babamın satma sebebi ise araç yatıo muayene, kasko vs uğraşamadım sattım dio.neyse askerlik bitince artık yeni araba arayışına girecem. kısmet.:(

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hic degilse calinmamis ben tatilden dondugumde arabamizin calindigini soylemislerdi sen bide benim halimi dusun....

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yabancıy gitmemiş gelince ablandan alırsın yada yenisini alırsın

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satılmış sayılmaz, lazım olunca alırsın ablandan.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Fazla üzülmen yersiz, çünki sonuçta ailede kalmış. Baban haklıda sayılır.Bu sana dönünce yenileme imkanını hazırlamış olur.İnşallah gölünden geçirdiğini alırsın.;)

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar neyse hiç olmazsa askerdeyim araba lazım değil izne fln gidince alırım. aklımızda satma gibi birşey hiç yokt uzun süre kullanırım die düşüyorduk. neyse gelince para durumlarına göre gelince 1,6 benzinli olmak üzere astra, civic veya megane düşüncem.