Arabamdan soğuttular :((

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısı benim de başıma geldi. onun bunun çocukları işte, yapıyorlar...

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.Bunu anlamak mümkün değil gerçekten hangi zihniyet böle adi birşeyi yapma gereği duyar..Eğer bi kaç kez olduysa aracınızda birinin gözü olabilir başka arkadaşlarda sölemişler onlara katılıyorum bu konuda.Tekrar geçmiş olsun canınızı sıkmayın..

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazıyı okumadan önce fotoğraflara bakarken içim cızz etti. ne diyeyim, insanı katil eder böyleleri... sağlık olsun, cana gelmesin.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ben dıyorum ya kesın cozum 220 volt baglıcaksın arabaya ustune branda cekceksın cızmeye calstıgında gebersınnn...
artık boyle bıze acımayana acımak yok gercekten

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kamera kurdur yakalattır davacı ol tazminat iste mahkeme masrafı arabanın değer kaybı falan filan sonra sal icrayı ebesini görsün

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam geçmiş olsun. Durumunuza çok üzüldüm.

Bunu yapanın kanı bozuktur, kalleş ve korkaktır. Zaten öyle olmasaydı sorununu sizinle yüz yüze konuşurdu. Böylesini denk getirip, yakalayıp Allah ne verdiyse ...

alperen02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun kardeş,sıkma canını,bu şerefsizlerden o kadar çok ki.araba konusunda da kimse hevesini kırmasın .gerekeni yap.önlemini al.güzel yaşamak herkesin hakkı.Allah daha iyi arabalar nasip etsin

onurrrcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kastamonuda dayımın basına gelmıstı lastıklerı bıcaklamıslardı. Emnıyetın ınternet sıtesınden sıkayette bulunmus yeterınce guvenlıgımız yok dıyerek. Sıkayet merkeze gıttıgı ıcın Kastamonu dakı karakol u sıkıstırmıslardı. Onlem olarak devreıye gezmeye baslamıstı. Sızde bole bırsey yapabılırsınız. Hem derdınızı anlatın tutanak tutulsun hemde ınternetten sıkayette bulunun.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.

Bizde de sağ ön kapıda var ama bu kadar derin değil :mad: Ben o çizik yüzünden deli olmuştum,böyle bir şey olsa kafayı yerim sanırım. :mad:
Kamera bir çözüm olabilir aslında umarım bunu yapanın yanına kalmaz. Bu tarafta olmasa da bunun bir de öbür tarafı var bakalım orda size nasıl hesap verecek :mad::mad:

Bu arada İzmir'in neresindesiniz merak ettim de :eek: