arabami carptim.

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
öncelikle geçmiş olsuun
geçende ben yaptım ufacık kaza kaldırıma vurdum arabayı soldan tampon kastığından tırnak kırılmıştı servis tampon + sol far + sol sis + lastik + jant değiştirmişş kaskoya 2000 tl lik fatura yollanmış bir soldan kardırıma cıkıp tamponun tırnağı kırık diye yapılan işlemler

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun....beterinden korusun ALLAH....

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resme zoom yapın arkadaşlar tamiri kolay değil, yetlkilide değiştir değiştiği belli bile olmaz.
benimki uzaktan bakınca normal görünüyodu yana doğru şişmiş wide body olmuştu serviste yenisiyle değişti cillop gibi.

why

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar selam arabamı dün aldım gayet güzel olmuş çamurluk,sinyal,far,tampon sis farı değişmiş.Farın tırnakları kırıldıgı için değişmiş.Yardımcı olan herkes sagolsun iyi bayramlar kazasız belasız sürüşler.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değiştirin ya ne olacak...ben bir tek bunu türkiye de görüyorum. avrupada adam tak diye değiştirir bunu. çekiçli çamurlukla gezmektense "0" çamurlukla gezerim daha iyi...

why

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla zaten orjinal parça ile degiştirmişler.Zaten çamurlukta derin bir çizik vardi ben rotuşlamıştım.Şu an gayet güzel olmuş.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
zaten kasko vıdasına varıncaya kadar orjınalını verıyor ordam kafana takılmasın hayırlısı neyse oo olsun arkadasım :)