Arabami çizmişler...

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun şükür çok bişiy yok + renkten sorun yaşamazsın kolayca hallolur ya benimkini çizseler baştan başa boyanır valla.

bu tip olayları malesef yaşıyoruz. bende birinin araçına çarptım karlı havada adam yoktu kartımı ordaki esnafa verdim verin diye neyse adam 15 gün sonra aradı sen benim araca vurmuşsun ben şimdi servisteyim hasar 300 ytl demezmi oha dedim en fazla 50 ytl ön tampona kendi bi demir koruma yaptırmış o egildi sadece gittim ben dedim 25 ytl veririm sen hatalı park yapmıştın yok desede 25 ytl verdim çıktım bazen böyle şeylerde oluyor yani..

hah işte tam bende bunu diyecektim.Bizim halkımız insanlıktan anlamaz ki.Sen iyi niyetinle kart bırakırsın afedersiniz öküz 300 milyon ister.Böyle olunca da insanlıktan çıkarttırıyorlar adamı.Lanet olsun diyip devam ediyorsun yola...

Benimde istinye carrefurda başıma gelmişti.Vede kesinlikse sen ne kadar dikkat edersen ne kadar sakınırsan gelip seni buluyor.Yanda arkadaşım vardı otoparka girdim bilenler bilir girişte bir dolu boş yer var.Haa ben dedim yok buraya aceminin biri gelir yanıma girer çıkamaz çizer ben arka tarafa parkedim orası boş çünkü kimse bilmiyor yayla gibi yer çünkü.Girdim parkettim birde çıktımki herif sol arkadan aynı yerden boydann boyaaa takıp çıkmış....böyle şerefsizler var ne yazıkki sıkmamak lazım.Bende autoking de halletirmiştim...

geçmiş olsun tekrardan

PHaRUcK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.1907unifeb.org
abi çok geçmiş oLsun gerçekten çok sansLısın çünkü sadece tamponda..Bide benim kaputumu gör..

2 hafta önce nişan arabasıydı saLona girdim 2 saat sonra çıktıımda Simsiyah arabamın kaputunda kocaman bi çizik :(:( haLa gördüğümde içim ağLıyor :(

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun böyle olaylar sürekli yaşanıyo yapacak bişey yok hasar ne kadar küçük olursa olsun insan üzülüyo

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba kullanmayı bilmeyen trafikte

hah işte tam bende bunu diyecektim.Bizim halkımız insanlıktan anlamaz ki.Sen iyi niyetinle kart bırakırsın afedersiniz öküz 300 milyon ister.Böyle olunca da insanlıktan çıkarttırıyorlar adamı.Lanet olsun diyip devam ediyorsun yola...

Benimde istinye carrefurda başıma gelmişti.Vede kesinlikse sen ne kadar dikkat edersen ne kadar sakınırsan gelip seni buluyor.Yanda arkadaşım vardı otoparka girdim bilenler bilir girişte bir dolu boş yer var.Haa ben dedim yok buraya aceminin biri gelir yanıma girer çıkamaz çizer ben arka tarafa parkedim orası boş çünkü kimse bilmiyor yayla gibi yer çünkü.Girdim parkettim birde çıktımki herif sol arkadan aynı yerden boydann boyaaa takıp çıkmış....böyle şerefsizler var ne yazıkki sıkmamak lazım.Bende autoking de halletirmiştim...

geçmiş olsun tekrardan

Benim aracada :mad: teki sol çamurluk ve sol kapıya vurmuş ve çökertmiş. Sol aynamıda kırıp arabanın üstüne koymuş. :mad: birde kart koymuş pardon diye. Aradım adamı cevap yok. Herhalde sonradan pişman oldu kendini deşifre ettiği için. Buldum işyerini gittim. iş yerine karısı var. Dedim böyle araba da ki hasarı gösterdim. :mad: karısı yaptır öderiz dedi. Ben sadece aynayı taktırdım sanayide 355 YTL tuttu. Serviste 420 nin üzerindeydi. Hem Arabanın değeri düşmesin diye hem de nazarlık olsun diye kapı ve çamurluğu yaptırmadım. Cepten ödedim :mad: verecek diye. Aklımca :mad: kıyak geçtim. 355 YTL ile hellalleşecektik.

Gittim faturayı gösterdim. Yanında 3-4 tane yedek parçacı kartınıda koydum. isterlerse kendileride araştırsınlar diye. :mad:mın karısı sen ne yapıyorsun adam mı kazıklıyorsundan bir başladı........ adam desen arazi....... yanında çocukları vardı. Çocuklarının hatırına muhattap olmadım yoksa dalacaktım (hakaret etti yoksa kavga çare değil) ve haram ettim o parayı. Benim çocuğumun rıskından yedikleri için.

Sonuç: araba kullanmayı bilmeyen :mad: ve :mad: dolu bir ülkede yaşıyoruz.
:):):) bu msj daki argoları edit ettim.

Son düzenleme:

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offf

1.5 seneyi geçti. adam-kadın vermeyeceğiz dese tamam derim. Giderdim polise çarpan bu der şikayet ederdim. Masrafı adamın trafik sigortasından yada adamdan zorla alırdım. Adam saydık. Hala çok sinirliyimde ondan ağır yazdım. Edit ederim. 355 YTL kredi kartından ödedim. işten izin alıp sanayiye yaktığım benzin paralarıda artı. Aile geçindiriyoruz.:cry: 355 YTL yi bu kazmaların yarattığı sorunlara mı harcıyacağım:mad: .
Pardon yani :mad:

Bu arada konuyu açan arkadaşa geçmiş olsun. Kolayca giderilebilecek hasar gibi görünüyor.
Aracın değerini düşürecek birşey olmadıktan sonra önemli değil.

Son düzenleme:

obaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ben daha 15 günlük arabamın kaputunu boyattım sarhoşun biri şişe dibiyle vurmuş sigortadan hallettim sende öyle yaparsın umarım gerçekten üzücü bişi canın saolsun