Arabamı istiyorlar

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladığım kadarıyla sende benim gibi vectra hastasısın.. O yüzden temiz bi vectra b2 gider sana kardeşim.. Ben satmandan yanayım, baya yol yapmış aracın çünkü.. Hem model hem de km yenilemiş olursun..

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bülent hayırlı olsun şimdiden doğru karar vereceğine eminim..km çok yüksek ama yinede düşün sen opellerde sorun bir başladımı arkası kesilmiyor
sagol aytekın abı sanırım gıttı arac:cry::cry:
bence de sat abi 230bin daha sonra elden çıkarmak istediğinde alıcı bulunmaz, galeri de km si çok diye fiyatını vermez, hazır fırsat sat gitsin, bi kaç ay en kötü arabasız idare edersin para da az biraz toplarsın 18 e de ilandaki elegance vectrayı çaktınmı süper olur...
bende onu dusunuyorum umut satarsam yaya kalırım bır ıkı ay
230.000 deki araba için bence hiiç düşünme elden çıkar bence
sagol

97 Model aracınızı satıp model yükseltmek daha mantıklı geliyor. Astra G kasa ve Vectra B1 2000 model ve üzeri düşünülebilir.

o araba bi 6 aydır satılık ben inanmıyorum temiz olduğuna o kadar temiz tatlı bi araba olsa 3300 kisi bakmıs biri alırdı kesinlikle

gelelim arabana sat enazından 2000-2001 vectra b al yada uygun bulursan c
bende vectracıyım ara sıra baska arabalar kullanıyorum kesinlikle aracının segmentini düsürme derim baska marka alsan bile

sat gitsin hocam, 230 bin km olmuş artık hayırlısıyla...

Anladığım kadarıyla sende benim gibi vectra hastasısın.. O yüzden temiz bi vectra b2 gider sana kardeşim.. Ben satmandan yanayım, baya yol yapmış aracın çünkü.. Hem model hem de km yenilemiş olursun..

senın kadar olmasa hastayız yanı evet bıraz once aradı parayı getırıyor arabayı alıyor artık araba sıtelerınde dolasırım benı ararsanız ya arabam.com dayım yada sahıbınden de

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sıcak paraysa hiç düşünme sat sonradan sen satmak istersin bu sefer alan olmaz

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun şimdıden model yukseltceksen ıyı bır fırsat bence sat gıtsın ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tekrar buna yakın bir model araç alacaksan, aracından da memnunsan SATMA. Huyunu suyunu biliyorsun. Alacağın yeni araca mutlaka bir harcama yapacaksın (en azından noter, ruhsat işlemleri var), ikincisi alacağın düşük kilometreli aracın kilometresinin orjinal olduğuna ne kadarl güveneceksin, etraf cambaz sahtekar dolu. Model yükseltmeyeceksen bence değmez. Hem 230.000 km vectra için fazla sayılmaz. Eskidenmiş 100.000 km civarında motorun bitmesi. Yeni teknoloji motorlar bakımını yaptığın sürece harikalar yaratıyor.

cebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km baya yükselmiş sat derim yenilemiş olursun daha düşük km bi araç iyi olur hiç kuşkusuz

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sat gitsin Bülent abi, dediğin gibi ayrılmak zor olabilir ancak bencede km. fazla ve Mahmut'un dediği gibi sıcak para geçer eline..

hele bir sat (kii sanırım satıyorsun bugün) buluruz sana bir araç, orasını dert etme.. baksana, bu konuya 30kişi mesaj yazmış.. herkes 1-2 araç bulsa, illaki çıkar birtane beğendiğin bir araç..

hayırlı olsun şimdiden...