Arabayı aldım acil bi bakın !!

resopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız tam otomatik olduğu için zaten yakıtı fazla olacak.. eğer sizinde ilk otomatik aracınız ise alışana kadar sizde biraz araca fazla yaktırıyor olabilirsiniz.. sonuç olarak 2000 km kullanın sonra bir daha bakalım..:D
servis gibi konuştum hee :D:D
:D:D

Evet ilk otomatik aracım belki ondan da olabilir 1000-2000 km artık kullancaz napalım :):D

gkozcan

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba dostlarım ;
Benim Astra sedan 2010 111.yıl arabam var. Bu arabayı Nisan ayının sonunda aldım. Depoma 52 Lt benzın aldım yaklaşık 400 km yaptım yarım depo ile 3 çeyrek depo arası benzin kaldı . Ben arabayı devamlı şehir içinde kullandım. Bana göre biraz Corsa araba fazla yakmış gibi geldi belki yanılıyorum.
Saygılar

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle ;)
kardeş bi bekle arabanın tüm parçaları bi uyum içine girsin, ilk 3 bin km motor gerçekten çok yakar ama sonrasında yakıt tüketimin düşer ;)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bende 1000 km kadar beklemeyi düsünüyorum... İlk aldıgımda hemen yandaki po dan doldurdum 50 tl lik onla bi 100 km gidebildim sonraki gün 30 daha attım aynı yerden 100 km götürdü aslında hafif de olsa bi gelişme olabilir beklemek lazım sanırım. Yeni araç alan varsa aynı durumu yasayan paylasırsa süper olur :S

güle güle kullan arabanı
zaten kendin demişsin ilk gün 50tl ye 100km 2. gün 30tl ye 100km gitmişsin işte :rolleyes:

biraz kullanınca değişir herhalde.

cemstar

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım olacak o kadar daha yeni araba almışsın.ayrıca o yakıtta nazar boncuğu olsun.alman serçe kuşu bile çok yakar corsan yakmış çokmu :)

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk gun 50 ikinci gun 30 heralde üçüncü gün 10... ooooo sen yakında benzin istasyonundan para almaya bile başlarsın abi :):)... işin şakası bi yana ilk önce hayırlı ugurlu olsun abi allah kazasız belasız kullanmak nasip eder inş... hem arabadakı bu gelişmeyi sizde farketmişsiniz bence baya bi iner o yakıt...

resopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese cok tesekkür ederim ins hepimize Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder aminnn :)

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Km yaptıkça yakıt düşecektir. Biraz sabır..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun biraz km yapsın sonra hem araba size hemde siz arabaya alışırsınız