Arabayı Servisten Aldım Acı Gerçeklerler Karşılaştım "600"

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar...
Arkadaşlar Dün Sabah Konya Opel Özel Servise Bıraktığım Aracımı Aldım KAbarık bir servis listesi vardı
Tiriger Takım Olarak Değişmiş
Yağ pompaları değişmiş
Yağ Keçeleri Değişmiş VE saymadığım bir çok şey
Servis Yorumu;
Konya opel servisi her takacağı parça için arıyordu bende aramayın dedim motordahi değişecek olsa bile değiştir dedim Servisin işçiliği olsun parça fiyatı olsun çok ucuz ve çok kaliteli konyadan katılanlar 1 kere bile olsa bence konya opele yaptırsın Konyada İsim vermek istemediğim BAzı servisler Mesala Arabanın Solu Bozuk diğelim solu Yapıyorlar sağ taraf yansa bile Bakmıyorlardı Konyada her servise götürdüm + elektirikçiye Geri vites Lambası Yanmıyor Diye Hiçbiri yapamadı bu yaptı Yani servis dediğin Konya Opel Servisi Gibi Olmalı bence Dün çok hoşuma Gitti Sizle Paylaşmak İstedim.. Amacım Reklam Felan Deil Yani :) Lütfen Yanlış Anlamayın
Hesap:600 Tl tuttu

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fatura Aldımda Faturada Ne taktıkları Yazmıyo Servis Fişini Bu Gün alcam Yayınlasam Sıkıntı olurmu Alper

xyz0101

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parçaların gerçekten değiştiğini nereden biliyorsun ?

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yamık ypacak bir servis değiş Kardeş birde araba çok fark etti birde kaputu açın ca herşey ortaya çıkıyor araba manyyaq olmuş vallaha servis fişi elimde her parça orjinal takılmış

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper aracınızı güle güle kullanın

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
daha önce bir arkadaş konyada opel servisi sormuştu.Konyada tek geçerim Konya Opeli demiştim.Gerçekten ama gerçekten samimi ve parayı değil müşteriyi kazanmayı amaçlayan bir müessese.Çalışanları da patronlarda dürüst.Benim motordan artan 0,5 kg motor yağı için bile cepten aradılar.Teşekkürler Konya Opel..

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
konyada o servise araç alacağım zaman ekspertize sokmuştum ve bende gayet memnun kalmıştım ekspertizden sonra tek tek açıklama yapmışlardı, ve fiyatıda gayet uygun almışlardı, satıcının dediği gibi çıkmadığı için aracı almaktan vezgeçmiştim, ordan istanbula gittiğimde ekspertiz için konyadan 4 katı fiyat ödemiştim her araç için :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam da eger satıcının soyledıgınden farklı bır durum varsa siz neden ekspertizi oduyorsunuz ki?