Araç alacağım (lütfen yardım)

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar , öncelikle.
Şu an kullandığım 2.5 Vectra'yı babama bırakıyorum , kendime yeni bir araç alacağım bütçem 10.000 tl civarı belki 1-2 daha çıkar değecek bir araç olursa.

Sizden ricam yakınınızda bildiğiniz sorunsuz bi araç varsa bu hafta içinde bu işi bitirmek istiyorum düşündüğüm araçlar bütçeme göre Astra gsi,
1.7 DTİ corsa , Corsa Gsi farklı alternatiflerede açığım yeterki yürüyeni problemsiz olsun.

Boya durumu pek önemli değil , ciddi bir kazası olmasın ve gerçekten dosta önerebileceğiniz araçlar olursa çok memnun olurum.

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence 1.7 dti corsaya hic girme dger corsalarin hepsini alabilirsin ..

Geçen kullandım 1.7 DTI 2 gün boyunca performansı oldukça kötüydü fakat, dünya km yaptım ibre hala yarım depoyu gösteriyordu az yakması beni cezbetti.

Fatih , Bertone'ye yetişemem malesef:)

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temiz , Astra GSİ'da olur.
Kısmi boya önemli değil , opelim.net'ten yardımları bekliyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alfaromeo 156 12-13 bine 1.6ts 16v yada 2.0 ts16v gerek donanım gerek perfromans kalite yol tutuş konfor açısından o fiyata o paranın hakkını fazla fazla vericek bence benim fikrim tek alet..

performansı yoltutuş bir yana o fiyata abs+esp+çiftairbag+klima+elektrikli ayna+mp3çalar+ayarlanabilirdireksiyon+önarka koldayama v.b aklıma gelmeyen bir sürü şey satın alıyorsun yani o paranın hakkından fazlasını satın alıyorsun.. en önemlisi tabi bir italyan aygırı alıyorsun...

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alfaromeo 156 12-13 bine 1.6ts 16v yada 2.0 ts16v gerek donanım gerek perfromans kalite yol tutuş konfor açısından o fiyata o paranın hakkını fazla fazla vericek bence benim fikrim tek alet..

performansı yoltutuş bir yana o fiyata abs+esp+çiftairbag+klima+elektrikli ayna+mp3çalar+ayarlanabilirdireksiyon+önarka koldayama v.b aklıma gelmeyen bir sürü şey satın alıyorsun yani o paranın hakkından fazlasını satın alıyorsun.. en önemlisi tabi bir italyan aygırı alıyorsun...

Öncelikle bilgileriniz için teşekkür ederim.
Alfaromeo'nun bu paraları sonuna kadar hak ettiğine katılıyorum.
Fakat , internette en düşükleri bile 12-13'den başlıyor + olarak yakıt ve parça sıkıntısı yaşarmıyım bilemiyorum bunların yanında temizini bulmak herhalde bana 14-15 'i bulur açıkcası bu rakamlara çıktıktan sonra daha iyi bir araç bulabilirim diye tahmin ediyorum.

Reno Megane Coupe buldum 1.6 110 hp 2001 model ön tampon ve kaput değişmiş , kismi boyalı 10.500'e kapora almış sahibi.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem cdx kullanıcısın o fıyatlara cd de bulabılırsın hemde babanızı cd yı ona vererek ikna edebılırsınız

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İllaki ufak araba olsun istemiyorsanız vectra A lar sağlamlığyla opel kullanıcılarını doyurmuştur bilirsiniz.Öellikle de 1.8 temizini bulursanız birde lpg taktırırsanız hem motorun gücünü yaşar hemde lpg nin ekonomisine doyarsınız.O fiyatlarda en sağlam opeller vectra A lardır; bence.