Araç Arıyorum

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhabalar.
Konuyu Alınık İlanlar bölümüne açmadım ki değerli yorumlarınızla yardımlarınızı bekliyorum :)

Aşağıdaki kriterlerde kendisinde eşinde dostunda komşusunda fazla arabası olupta satmak isteyenler olursa almayı düşünüyorum.

B veya C segmenti,
Maks. 10 yaşında (2005-...)
Tercihen dizel olmadı lpgli,
150k km civarı,
3 büyük şehrimiz veya Antalya yakınlarında,
Piyasası hızlı dolayısıyla hasarı kazası müşteriyi korkutup kaçırmayacak şekilde ufak boyalarla değişensiz,
maks 25bin e pazarlık yapabileceğimiz bir araç bakıyorum.

2012de 32bine sıfır Astra H aldığımdan şu piyasada Astra G düşünmüyorum. Corsaları araştıramadım onlara bakacağım.
Fusion veya Fiesta olabilir. Getz olabilir ama piyasasının hak ettiğinden fazla yükseldiğini düşünüyorum. Asıl uzun vadede aklımdaki Alfa 156 (2005-...) ama temizi şu sıralar yok gibi birşey..
Çevresinde olan, Çağrı bu araba dosta gider diyen veya şu modele de bak diyenlerden fikir bekliyorum, hayırlısı...

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimsenin yorumu yok mu :( Böyle sorunca yorum gelmedi soruyu değiştirip şöyle sorayım öne çıkan modeller hakkında neler dersiniz bilinçli böyle sıraladım sizin sıranız nasıl olurdu?

Alfa 156 1.6ts
Fusion 1.4 veya 1.6 tdci
207 1.4 tdi
clio III 1.5 dCi
Fiesta V makyajlı 1.4 tdci

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çagrı şımdıden hayırlısı olur inşallah ;)

ben olsam
Fusion
Clio3
Fiesta
207 ve en son hatta listeye dahi almayacağım Alfa Romeo
(Fusionu birinci sıraya almamdakı sebep sadece segmenti)
Bİrde her ne kadar fiattan iğrensemde al-sat olaylarında gözü kapalı gidecegi için Linea ya bakılabilir bence.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fusionu en başa yazdım fakat aynı segmentte benzinli bakacak olursan tabiki merivayı öneririm;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...nki-2004opel-meriva-enjoy-1.6-198886783/detay

yada cosmo olarak şu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...inden-temiz-2004-meriva-cosmo-217617957/detay

Ispartadan da Buldum bir tane hemide 1.3 diesel
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-bankacidan-temiz-meriva-217424188/detay

Bu arada Ispartada bakmamı ıstedıgın araba olursa hiç çekinme seve seve gidip bakıp inceleyebilirim ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[MENTION=55730]olciyak[/MENTION] Olcay çok sağol ispartada çıksa keşke güzel bisey :)
MPV tarzı çok sevmiyorum fusion fiestanin biraz genisi yükseği. Fiatta ayni fikirdeyiz düşünmüyorum ;) Piyasada bilinmiyor diye seat a biraz uzagim ama diğerlerinden güzel birşey denk getiremezsem tekrar yonelirim artik yoksa fiestadan cliodan falan çok yukarda ibiza.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cagri buldunmu hayirlisiyla biseyler :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim Fiesta alacaksan 1.4 ile 1.5 Arasında tüketim ve performans olarak dünya kadar fark var.tabi 1.5 dizeli 40 dan aşağı alamAzsın orası ayrı konu.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşı dert etmeyecekseniz alın bir 2000 model 2.5 v6 omega arabaya bindim deyin hiç olmazsa, ben aldım cok memnunum gücünden,konforundan,donanımından,heybetli olması ve genişliğinden ayrıca bu araç şu anki sıfır birçok marka modele taş çıkarır bu saydıklarım açısından

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç alınmıştır. Herkese yoğun yardımları için teşekkür ederim forum felaket yardımsever bir hal almış vallahi (!) : )

Cagri buldunmu hayirlisiyla biseyler :)

Bugün devri hallettik dostum ;)