araç bakımı uygulamaları videolu anlatım

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: araç bakımı uygulamaları videolu anlatım

Kasım Çınar link' Alıntı:
.

Mustafa benim bildiyim sana en yakin,haskoy yildiz yolunda aski var o askiye aydinlik tarafindan giderken 100 m beride bp var icinde bir yikamaci 3 tlye kopuk sikip duruluyor

Abi orayı biliyorum ama adamlar kendileri yapıyorlar. Bana self servis yıkama lazım. Benim bulunduğum Altındağ, Keçiören bölgesinde ücretli yıkamacılarda bile sıra var. Bu tür makinaları kimse koymaz zira Shell gibi istasyonlarda bile su tutup fırçayla arabanın anasını ağlatıp yıkayarak 10 TL alıyorlar. Ankara içinde zor yani ama belki kenarde köşede bilen vardır diye umuyorum.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi orayı biliyorum ama adamlar kendileri yapıyorlar. Bana self servis yıkama lazım. Benim bulunduğum Altındağ, Keçiören bölgesinde ücretli yıkamacılarda bile sıra var. Bu tür makinaları kimse koymaz zira Shell gibi istasyonlarda bile su tutup fırçayla arabanın anasını ağlatıp yıkayarak 10 TL alıyorlar. Ankara içinde zor yani ama belki kenarde köşede bilen vardır diye umuyorum.

Ankaraya geldiyimde bende hep ayni arac yikama sikintisini yasiyordum taki ailem haskoye tasinana kadar,artik dediyim yerde yikatiyorum,ayni islemi erzurumda 1 tlye yapiyorlar,ankara senin soylediyin gibi biryer zor bulunur diye dusunuyorum

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Kuşadasında Hangi Sehll'de Var :)

Opet'te Var Söke Yolundaki Sağdaki ve Sanayinin Önündeki İkisinde de var :)

Kipa'nın karşısı kardeşim 1tl atıyon çalışıyor :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Kasım ևınar link' Alıntı:
Ankaraya geldiyimde bende hep ayni arac yikama sikintisini yasiyordum taki ailem haskoye tasinana kadar,artik dediyim yerde yikatiyorum,ayni islemi erzurumda 1 tlye yapiyorlar,ankara senin soylediyin gibi biryer zor bulunur diye dusunuyorum

Havalar ısınınca şöyle birkaç saat araçla uğraşmak hoşuma gidiyor. Basınçlı bir makina alacağım ama bizim komşular çok meraklı. Geçen ay komşumun araca cila attık gören geliyor napıyorsunuz diye  :) şimdi yıkama makinasını garaja kuracağım her gören benim arabaya da tutsak diyecek  :D

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

madmax50 link' Alıntı:
Havalar ısınınca şöyle birkaç saat araçla uğraşmak hoşuma gidiyor. Basınçlı bir makina alacağım ama bizim komşular çok meraklı. Geçen ay komşumun araca cila attık gören geliyor napıyorsunuz diye  :) şimdi yıkama makinasını garaja kuracağım her gören benim arabaya da tutsak diyecek  :D

:D :D :D

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne elinize ve emeğinize sağlık :) maşallah ayna gibi olmuş  045thumbsup

not: bu arada mesajınız 2 tane olmuş sanırım

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
NumberZOne elinize ve emeğinize sağlık :) maşallah ayna gibi olmuş  045thumbsup

not: bu arada mesajınız 2 tane olmuş sanırım

Teşekkür ederim. Cepten yazdığım için farkedememiştim, mesajı düzenledim.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Teşekkür ederim. Cepten yazdığım için farkedememiştim, mesajı düzenledim.

iştahım kabardı valla bu iştahla boyayı attırana kadar silerim ben :) birde su sıkıcınızı nerden aldınız? Ya da tabanca gibi hortum ucuna takılanlardan bulabilir miyim? Ucuz ama işlevsel :)

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

madmax50 link' Alıntı:
Bende Ankaralı arkadaşlara bir soru sorayım.

Bazen stres atmak için kendi aracımı yıkamak istiyorum ama müstakil ev olmadığı için dışarıda yıkama yapabileceğim bir yer bulamadım. Para ile çalışan makinaları olan bir yer biliyor musunuz?
abi g.o.p'ta Köroğlu nun ordan aşağı dogru inerken bi yer dikkatimi cekmisti. Hatta adamlar pankart aşmış kendi aracini kendin yika diye.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt:

ouzhn06 link' Alıntı:
abi g.o.p'ta Köroğlu nun ordan aşağı dogru inerken bi yer dikkatimi cekmisti. Hatta adamlar pankart aşmış kendi aracini kendin yika diye.

İlginç doğrusu tam aradıığım yermiş bir ara giderim ama insanın başında durup hadi işini bitir de git muamelesi oluyorsa pek iyi olmaz. Teşekkürler.