Araç Gazdayken Benzine Geçiyor

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Araç kendi kendine gazda giderken bi anda benzine geçiyor sonra alıyorum benzine gaza çeviriyorum bazen geçiyo bazen geçmeyio benzine geçtiğinde bi süre sonra kendi kendine tekrar gaza geçiyo rölantide geçiyo bazen yapabilir acaba tüpümün markası brc

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gaz filtresini ve kalibrasyonunu iyi bir servise yaptır sorun düzelecektir filtreden olduğunu anlayana kadar yarım depo benzinim gitti gazcıya git gel...

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç kendi kendine gazda giderken bi anda benzine geçiyor sonra alıyorum benzine gaza çeviriyorum bazen geçiyo bazen geçmeyio benzine geçtiğinde bi süre sonra kendi kendine tekrar gaza geçiyo rölantide geçiyo bazen yapabilir acaba tüpümün markası brc

Brc'nin ne kadar illet bişey olduğunu eniştemin arabasında anlamıştım aynı sorun o araçtada vardı 8 ay bendeydi tüpün deposunun doluluk oranını gösteren kısmına baktırın ayriyetten tüpü ayarlattırın o depodaki gaz miktarını gösteren gösterge bozulmuş tüp boş gösterip vb. gazdan benzine atıp duruyordu

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dün mocana otogaza gittim şööyle bi el yordamıyla bakıp bunun yazılımı bizde yok diye baslarından attılar yine (brc yetkili bayınde nası olmuosa) ordanda bi tanıdık vasitasıyla sait usta lpg ye gittim saolsnlar ilgilendiler yazılım attılar ama basınc sensöründen olabilceğini söylediler yeni yazılımla denedikten sonra eğer yine yaparsa sensörü deistirelim dediler ama su anlık kesti gibi bakalım

Son düzenleme:

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten böyle şeyler arayınca bulunmaz. eniştemin arabayı sırf brc den kurtulmak için sattırdım. bi kaç yerden araştırmadan sensör filan değiştirmeyin derim.devir kötü malum. dediğim kısmada bi baktırın biz çok araştırdık bulamadılar bi usta şans eseri bulmuştu

Atılım Otogaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.atilimotogaz.com
dün mocana otogaza gittim şööyle bi el yordamıyla bakıp bunun yazılımı bizde yok diye baslarından attılar yine (brc yetkili bayınde nası olmuosa) ordanda bi tanıdık vasitasıyla sait usta lpg ye gittim saolsnlar ilgilendiler yazılım attılar ama basınc sensöründen olabilceğini söylediler yeni yazılımla denedikten sonra eğer yine yaparsa sensörü deistirelim dediler ama su anlık kesti gibi bakalım

Maalesef BRC'yi 2A'nın dışında da getirenler var özellikle Ankara'da çok sayıda montajı yapılıyor doalyısıyla Mocan bu yüzden size yardım edememiş olmalı.
BRC'yi kaliteli bir ürün olduğu kadar yaygın servis ağı içinde tercih edenler 3-5 lira ucuz olacak diye 2A resmi bayisi olmayan yerlerden montaj yaptırmasınlar.
http://www.2a-lpg.com/duyurular/guncel_bayi_listesi.pdf

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mocana ilk defa gitmiyorum zaten daha önce samandıramı falan değistirdiler

Atılım Otogaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.atilimotogaz.com
Peki sizdeki sistem BRC Seq24, MY07 ya da son çıkan MY11 sistemlerinden birimi yoksa BRC FAST dediğimiz farklı bir distribitörün getirdiği bir ürünmü?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
seq24 sanırım