Araç Hakkında fikirleriniz ?

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar beyler ne araç alsam diye sizden fikir istiyorum içtenliginizle yorum yaparsanız bende aklımda hangi araçı alıcamı kararlastırıcam bütcem belli 1.5 ay önce yaptıgım trafik kazası dolasıyla önceki araçım pert oldu ve yeni araç alma arefesindeyim bu aralar şuanda bir serviste OPEL ASTRA Spor paket araç buldum sunroof var navisi yok navisi sonradan takılırsa ne taktırmalıyım? Pişman olurmuyum sonradan taktırdıgım için ve bütcem 60 ila 68 arası bu paraya hangi araç bakılır ne alınır size göre ne almalıyım aklımda ki araçları yazıyorum ve görüşlerinizi bekliyorum

1, ASTRA
2, LEON
3, BMW 1,16
4, Scirocco

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç Hakkında fikirleriniz ?

Sıralaman şöyle olsun; Scirocco, Astra J, Leon, Bmw

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabi bu zevk meselesi. madem bize sordun. kendi görüşüm şöyle.

Bi kere Leon ve Scirocco'yu tek kalemde geç. İkisi de benim dönüp bakacagım araclar degıller.

BMW, BMW'dir. Adı yeter. Ancak dışı daha yakışıklı olsun, ayrıca iç dizaynı gözüme hoş görünsün diyorsan tabiki Astra J.

Navi konusunda Ben "Navin" adlı markayı taktırdım. Şu ana kadar memnunum. Cylone, Necvox gibi markalar da var. Orjinal Navi600'ün geri görüş kamerası vs varsa o da olabılır ama sanıyorum orjinalinde yok. Sonradan eklenıyorsa bısey dıyemem.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8 link' Alıntı:
Sıralaman şöyle olsun; Scirocco, Astra J, Leon, Bmw

ևok güzel bir scirocco bulmuştum 12 model 7 binde o araç satıldı ama hep bi aklımda var o araç  walll

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Tabi bu zevk meselesi. madem bize sordun. kendi görüşüm şöyle.

Bi kere Leon ve Scirocco'yu tek kalemde geç. İkisi de benim dönüp bakacagım araclar degıller.

BMW, BMW'dir. Adı yeter. Ancak dışı daha yakışıklı olsun, ayrıca iç dizaynı gözüme hoş görünsün diyorsan tabiki Astra J.

Navi konusunda Ben "Navin" adlı markayı taktırdım. şu ana kadar memnunum. Cylone, Necvox gibi markalar da var. Orjinal Navi600'ün geri görüş kamerası vs varsa o da olabılır ama sanıyorum orjinalinde yok. Sonradan eklenıyorsa bısey dıyemem.

Aile 3 kişi oldugu için Tek kapı sadece 2 kişi daha binerse sıkıntı Leon görsel açıdan çok hoşuma gitmişti tabi ki de ama geçtim onuda  Bu ASTRA J de siyah renkte tabi ki Geri görüş kamerasi serviste takılıyormu öyle istersek?

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

scirocco gerçekten keyifli bi araba biraz ele ayağa düştü ama bu çok önemli değilse alınır bana sorarsan

uygun donanımları bulabilirsen 1 bmw 2 rocco 3 astra

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi o bütçeyle diğer araçlarda benzinli alabilirsin benzin problem değil diyorsan scirocco bmw astra leon diyebilirim.scirocco gerçekten şekil araba

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
şimdi o bütçeyle diğer araçlarda benzinli alabilirsin benzin problem değil diyorsan scirocco bmw astra leon diyebilirim.scirocco gerçekten şekil araba
  Bu bir haftadır sahibinden den çıkmıyorum sürekli bakıyorm ama istedigim gibi bir araç yok  ևok aman aman bir uzun yol yapmıyorum ama aldıgım araba rocco olursa çok gezerim gibi bir his var içimde  ;D

Gök link' Alıntı:
scirocco gerçekten keyifli bi araba biraz ele ayağa düştü ama bu çok önemli değilse alınır bana sorarsan

uygun donanımları bulabilirsen 1 bmw 2 rocco 3 astra
Onuda düşünmüyor degılım herkeste görmeye başladım yarın öbürgün aldıgımda zarar ederim gibi bir düşüncede yok degıl BMW yi sen aldıktan sonra kafayı bozdum görsellik açısından açıkcası hele ki bu yeni seri İşte ASTRA da alırsam bir pişmanlık duyarmıyım görsellik olsun donanımsal olsun eksigi yok bana göre ama karar veremedim işte

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç sıfır olsun senin olsun ben kolay kolay 2.ele yanasan bir insan değilim.mazot düşünürsen astra yada golf. benzin diğorsan tekrar roccodan yanayım.o butçeye sıfır roccoda alabılrısın.rocco her zaman kendıne baktıran bir araç

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
araç sıfır olsun senin olsun ben kolay kolay 2.ele yanasan bir insan değilim.mazot düşünürsen astra yada golf. benzin diğorsan tekrar roccodan yanayım.o butçeye sıfır roccoda alabılrısın.rocco her zaman kendıne baktıran bir araç

sizin araçınız yeni kasa astra beyaz gördugum kadarıyla içinize sinmeyen bir durum oldumu peki