Araç içi aydınlatma ışıkları sorunu ?

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2000 model opel corsa 1.4 aracım var son 2 haftadır acayip bir sorunla karşılaşıyorum , normalde far düğmesini açmadığımda radyo ışıkları vs. diğer ışıklar yanıyor , far düğmesini çevirip farları yaktığımda radyonun ışığı saat ışığı ve km göstergesinin olduğu taraftaki ışıkların hepsi sönüyor çok hafif alttan bi ışık geliyor gece gelirken Km ,benzin göstergesi vs. karanlıktan görünmüyor hiç , birde tepedeki araç içi lambada normalde aracın kapısı açık olduğunda yanardı şimdi oda yanmıyor anca far düğmesini yanıma çektiğimde yanıyor sizce nerde bir sorun vardır elektrikçiyemi göstersem bi.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Garip bişey yok. Far anahtarında gösterge konsol parlaklığını ayarlayan sag alta gördüğün pot var. Ona dizin vs çarpmış farkında olmadan aşağı indirmişsin onu yukarı kaldır.
Diğer sorunun kapı pinlerinden gibi gözüküyor açıp temizlemen gerekebilir.

corsa%20c%20headlight%20switch-01.JPG

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garip bişey yok. Far anahtarında gösterge konsol parlaklığını ayarlayan sag alta gördüğün pot var. Ona dizin vs çarpmış farkında olmadan aşağı indirmişsin onu yukarı kaldır.
Diğer sorunun kapı pinlerinden gibi gözüküyor açıp temizlemen gerekebilir.

corsa%20c%20headlight%20switch-01.JPG

:good::good::good: Aynen katiliyorum.Bende Zafirada hep dizim carpardim ve panel isiklari kararirdi.