Araç içi kamera hakkında

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Araç içi kamera hakkında

Bu konu hakkında farklı bir başlık altında (şu anda tam hatırlamıyorum diğer konuyu) açıklamalar ve tavsiyelerde bulunulmuştu. Forum'un arama bölümünden dilerseniz araştırmanızı öneririm. Benimde hoşuma giden ve zorunlu olmasını düşündüğüm bir uygulama çünkü.

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Bu konu hakkında farklı bir başlık altında (şu anda tam hatırlamıyorum diğer konuyu) açıklamalar ve tavsiyelerde bulunulmuştu. Forum'un arama bölümünden dilerseniz araştırmanızı öneririm. Benimde hoşuma giden ve zorunlu olmasını düşündüğüm bir uygulama çünkü.

İnsanın hoşuna gitmese bile zorunlu olması gerekiyor aslında.Yollarda ehliyeti kasaptan almış çok büyük baş var malum.  greatt

BugattiV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de almayı düşünüyorum ama ortadan kablolar geçsin istemiyorum. Kulanan arkadaşlar fotoğraflarını, nereye taktıklarını, hangi marka model ve nereden aldıklarını paylaşırlarsa sevinirim. Hem belki bir kaç kişi birlikte alırsak indirim de yaptırabiliriz.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle tavsiye etmem.  general_Shame_on_you
Aynı ürünü Kıbrıs'tan bir arkadaşım getirdi ve ondan satın aldım ama bir-iki hafta sonra video kayıt edememeye başladı.  :(
SD kart okuma ve yazma sorunu yüzünden evde bir köşeye attım ve o günden beri ellemedim bile.  :)

İnceleme başlığım aşağıda...
İlk sayfadaki olumlu izlenimler yanıltmasın, son sayfada sorunumdan bahsetmiştim.  :)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=4899.0

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MeRt link' Alıntı:
Kesinlikle tavsiye etmem.  general_Shame_on_you
Aynı ürünü Kıbrıs'tan bir arkadaşım getirdi ve ondan satın aldım ama bir-iki hafta sonra video kayıt edememeye başladı.  :(
SD kart okuma ve yazma sorunu yüzünden evde bir köşeye attım ve o günden beri ellemedim bile.  :)

İlk sayfadaki olumlu izlenimler yanıltmasın, son sayfada sorunumdan bahsetmiştim.  :)

Before / After resimleri gibi :D

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Kesinlikle tavsiye etmem.  general_Shame_on_you
Aynı ürünü Kıbrıs'tan bir arkadaşım getirdi ve ondan satın aldım ama bir-iki hafta sonra video kayıt edememeye başladı.  :(
SD kart okuma ve yazma sorunu yüzünden evde bir köşeye attım ve o günden beri ellemedim bile.  :)

İlk sayfadaki olumlu izlenimler yanıltmasın, son sayfada sorunumdan bahsetmiştim.  :)

Peki bunun yerine ne tarz bir ürün alınabilir acaba.Başımıza bir hal gelmeden bi kamera almam şart  023hm

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

elektriği araba çakmağından alıp,kapı direk fitilleri ve tavan fitilleri içinden geçirilip,kablosuz bir uygulama yapılabilir..

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emqare link' Alıntı:
Peki bunun yerine ne tarz bir ürün alınabilir acaba.Başımıza bir hal gelmeden bi kamera almam şart  023hm

Esasında bu kameralar için 3-5 kere 50-100 TL vermektense, bir kerelik 300 TL ve civarında bütçe ayrılabilirse çok başarılı alternatifler var.  :)
Piyasadaki 50-100-150 TL'lik sözde HD DVR kameralar pek iş yapacak türden değil.  :(
Bir ara forumumuzda da bir ürün bolca dile getiriliyordu ve internetteki videolarında oldukça başarılı bir ürün olduğu görünüyordu. Fiyatıda yanılmıyorsam 300-350 TL arasındaydı.  :)
֜rünü bulabilirsem bu başlıkta linkini paylaşayım.  :)