Araç İçin Elektirk Süpürgesi

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a,

abilerim kardeşlerim , araç için şarjlı elektrik süpürgesi alacağım ama hangi marka model iyidir, hangisinin çekiş gücü kuvvetlidir hangisi kullanışlıdır bilmiyorum. Artık aracımı kendim temizlemek istiyorum. ebat olarak küçük fiyat olarak ucuz önerebilieceğiniz bir ürün varmı acaba?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şarzlı sonra çakmaklık ile çalışanlar falan filan iş değil en güzeli evde kullanılan süpürgeler... aracını kendim temizleyeceğim diyor isen demek ki evin konumu buna müsait ;)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1200 watt lık süpürgeyle zar zor çekiyorum toz toprağı o bence tıss kalır :)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşaat kiri temizler gibi o neymiş öyle :D
Nadir abi iyi diyonda apartmandan üç kat aşağı uzatmamı sallandırayım :D
İyi kötü iş görmelik ürünler bunlar öyle sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte meselesi ;)

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şarzlı sonra çakmaklık ile çalışanlar falan filan iş değil en güzeli evde kullanılan süpürgeler... aracını kendim temizleyeceğim diyor isen demek ki evin konumu buna müsait ;)

Yok hocam ev 2. katta. ev müsait olsa büyük süpürgeyle temizlerim ama öyle bir imkan yok malesef

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim çakmaklık için 220 vatta dönüştürücü var . bunuda düşünebilirsin

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim çakmaklık için 220 vatta dönüştürücü var . bunuda düşünebilirsin

abi o da bir alternatif ama. evde kullandığımız süpürgeleri kullanamayız o şekilde. çünkü dediğiniz aletler 150-200 Watt güç sağlıyor benim bildiğim.. benim istediğimse şarjlı ufak ve gücü yüksek bir alet.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi o da bir alternatif ama. evde kullandığımız süpürgeleri kullanamayız o şekilde. çünkü dediğiniz aletler 150-200 Watt güç sağlıyor benim bildiğim.. benim istediğimse şarjlı ufak ve gücü yüksek bir alet.

Sen aslında kararını çoktan vermişsin ama dedim gibi fazla bir şey bekleyip sonra hayal kırıklığı yaşama derim ;)