Araç kaplama sonrası pişmanlığm

okan7134

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun zamandır kedilerin aracımın kaputu üzerinde yatmalarından ve gezinmelerinden dolayı, kaput ve ön tamponun farlara kadar olan kısmını şeffaf kaplama yaptırdım. iğrenç derecede kötü oldu :(ön tanpon için yaptırdığım kısmı sökmek istiyorum uygulama konusunda bi fikri olan var mı?  yada anadolu tarafında bu konuda yardımcı olacak kimse var mı?

okan7134

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç kaplama sonrası pişmanlığm

Nasıl söküleceği konusunda kimsenin bir fikri yokmu arkadaşlar ?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kendiniz yapmaya çalışırsanız boyaya zarar verme ihtimaliniz var, yine de yapmak isterseniz fön makinesi türevi bir cihaz ile ısıtmanız ve kaput filmi sökücü solusyonlar satılıyor ama sonrasında hafif polish ve cila yapmanız gerekiyor
Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız Autoking ya da Ziebart gibi yerlerde yarım saatte çıkarıyorlar

okan7134

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bunu kemdim yapamam yani:( uuu bastan sağma bir iş yapan böyle insanlar nekadar can sıkıcı... Arabayı koruyalım derken daha kötü birşey le karşılaşıyoruz.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cam filmi yapan yere git 10tl ye sökerler. Pasta cila işinide kendiniz yapabilirsiniz....

okan7134

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaput filmi yaptırdım onu söktüreceğim, adama yaptığı için para verdim şimdi birde sökmesi için adama para vermem sanırım... Emeksiz para kazanmak istiyor...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okan7134 link' Alıntı:
Kaput filmi yaptırdım onu söktüreceğim, adama yaptığı için para verdim şimdi birde sökmesi için adama para vermem sanırım... Emeksiz para kazanmak istiyor...
yaptırdığınız yere götürebiliyorsanız daha iyi, sonuçta takarken para almış
çıkarırken rica edersiniz almaz bence, almamalı da zaten

kendiniz de yapabilirsiniz tabi ama polish yani pasta, cila vs alayım derken hem maliyeti artar hem de çok emek vermek zorunda kalırsınız, en iyisi siz taktırdığınız yerden rica edin sökmeleri için :)
geçmiş olsun bu arada