Araç kirliyken susuz cam temizliği?

• Konuyu başlatan napleser
  • Başlangıç tarihi
N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Malum haftada 1 aracımı yıkatmama ve kapalı otoparkta durmasına rağmen 2-3 günde kirleniyo
sadece su tutup sildimmi yeteri kadar temizlenmediği için su ve çamurdan kaynaklı izler çıkıyo
yaz olmasından dolayıda özellikle ön cama güneş vurduğunda sürüş konforunu bozuyo bu durum

sizin cam temizliği için kullandığınız bi ürün varmı ?
bu ürünlerin tek başına kullanılması bi soruna yol açarmı ?

N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Araç kirliyken susuz cam temizliği?

bi yardım edin yavv

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Sağol halil abi valla sende olmasan

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cemomekan link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=2037.msg42365#msg42365 date=1312739324]
[quote author=napleser link=topic=2037.msg42355#msg42355 date=1312728662]
Sağol halil abi valla sende olmasan
rica ederim ne demek  ;)
[/quote]

halil abi bu son verdiğin link meguars quik wax la aynı işlevi gormuomu ne farkı var?
[/quote]
meg ürünlerini tanımadan önce almıştım the solution ürünlerini, çok da beğendim. bahsettiğim ürün bir çok alanda susuz temizlik yapmak için kullanılan bir şey. dediğim gibi kirli arabayı temizlemek için değil çok hafif tozlu veye lekeli bölge yada su izi gibi yerlerde kullanıyorum. önce sıkıp bir bezle yayıyorsunuz sonra parlatıyorsunuz hem güzel temizliyor hem de sanırım içinde cila var parlaklık veriyor. meg quick wax sanıyorum daha ziyade temiz aracı parlatmak için bir ürün dolayısıyla aynı işlevi göreceğini sanmam.   ben megin ultimate quick detailerını ( http://www.amazon.com/Meguiars-G14422-Ultimate-Quick-Detailer/dp/B000RXNLK6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1312748835&sr=8-1 ) kullanıyorum her ciladan ve yıkamadan sonra uyguluyorum mükemmel parlaklık veriyor ve bir sonraki yıkamada suyun aracın üzerinden akıp gittiğini görüyorsunuz  greatt

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bilmem, aynı gibi