Araç satmak bu kadar zor mudur?

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tolga Kardeşim.Dediğin gibi tamamen cam tavan konusundaki saçma sapan sorular yüzünden açıklama yazmak zorunda kaldım :)

Mustafa Kardeşim.Eğer müsait olursan hafta sonu buluşalım aracı bir gör derim.Gerçekten fotoğraftakilerden çok daha hoş bir araç...

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha bu arada aracın boyasının kesinlikle darbeden değil, yüzeysel olduğunu söyledi exper...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 1.6 benzinli aracımı ilana koyduktan 2 gun sonra sattım. 39 bine.
masrafları vardı. triger değişecek. Serviste 1200 fiyat cekmısler. cim modulu. 450 tl. 1 ay sonra vergisi sigortası derken. İyiki satmışım. Sırada audi a3 var inşallah :)

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 1.6 benzinli aracımı ilana koyduktan 2 gun sonra sattım. 39 bine.
masrafları vardı. triger değişecek. Serviste 1200 fiyat cekmısler. cim modulu. 450 tl. 1 ay sonra vergisi sigortası derken. İyiki satmışım. Sırada audi a3 var inşallah :)
Şimdiden hayırlı olsun... Darısı başımıza :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız km olarak normal kullanıcı için biraz yüksek gibi. aracınızda problem olmayabilir ki yok demişsiniz ama araç alacak kişi nekadar problem yok deseniz de kmden dolayı problem çıkmak ihtimali yüksek bir araç olarak değerlendirecek ve aramaktan cekinecektir. aramaların az olmasindaki başka bir sebep ise ufakta olsa yapılan oynamalar. ben araç alırken orjinal görünümde olmayan jant lastik amortisör gibi donanımları sahip olan araçları aramıyorum.cevremdeki araç alan arkadaşlara araç seçerken bu şekildeki araçları direk eleriz. orjinal diri duran araç ufak tefekte olsa oynanmış araçtan daha güzel duruyor (şahsi fikrim) aracınız güzel mi? güzel. ben araç alacaksam böyle bir ilanı ararmiyim? %90 hayır. tekrardan belirteyim bu benim fikrim fakat çevremdeki birçok kişi de araç alırken aynı görüşlerle aldığını gördüğümden genel görüş bu diye düşünüyorum. sizin aracınız gibi araçları seven böyle araç arayanlar da var fakat böyle düşünenler genele göre daha az olduğundan satmak için birazdaha fazla beklemeniz gerekebilir.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız km olarak normal kullanıcı için biraz yüksek gibi. aracınızda problem olmayabilir ki yok demişsiniz ama araç alacak kişi nekadar problem yok deseniz de kmden dolayı problem çıkmak ihtimali yüksek bir araç olarak değerlendirecek ve aramaktan cekinecektir. aramaların az olmasindaki başka bir sebep ise ufakta olsa yapılan oynamalar. ben araç alırken orjinal görünümde olmayan jant lastik amortisör gibi donanımları sahip olan araçları aramıyorum.cevremdeki araç alan arkadaşlara araç seçerken bu şekildeki araçları direk eleriz. orjinal diri duran araç ufak tefekte olsa oynanmış araçtan daha güzel duruyor (şahsi fikrim) aracınız güzel mi? güzel. ben araç alacaksam böyle bir ilanı ararmiyim? %90 hayır. tekrardan belirteyim bu benim fikrim fakat çevremdeki birçok kişi de araç alırken aynı görüşlerle aldığını gördüğümden genel görüş bu diye düşünüyorum. sizin aracınız gibi araçları seven böyle araç arayanlar da var fakat böyle düşünenler genele göre daha az olduğundan satmak için birazdaha fazla beklemeniz gerekebilir.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben bu yoruma sonuna kadar katılıyorum araç üstünde oynamayı seviyorum tampon jant aksesuar vs. ama orjinal parçaları saklıyorum ve orjinale dönemeyeceğim şeyler yapmaktan kaçınıyorum çünkü empati kuruyorum araç alacak olsam orjinal alıp kendim oynamayı tercih ederdim sonuçta türkiyede orjinal kaliteli iş yapmak zor bu yüzden yapılan işin kalitesini bilemeyiz orjinaller hep daha kaliteli gelmiştir gözüme fiyat olarakta ben piyasayı anlamadım gitti 30 35 e astra g satılıyor 40 45 e astra j satılıyor

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar öncelikle samimi yorumlarınız icin teşekkür ederim. Arabamın jant ve lastigini degistirdikten sonra hem yol tutuş hem de sertlik konusunda sıkıntı olmaması adına tabiri caizse paraya kıyıp araştırıp eibach yay koni amortisör aldim. Bunlar neden orjinalligin bozulması olarak algılanıyor piyasada anlamadım :) bu arada arayanlardan orjinalleri duruyor mu diye soran da olmadı :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben eibach ve koniyi bilirim arabadan az buçuk anlayan adamda anlar ama benim babam gibi kişiler bu ne ya der ilandan uzak durur. ki benim babam orjinal jant olmayan arabaya bile yaklaşmayan insan :D
malesef hedef kitlenizi daraltıyor bunlar...

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben eibach ve koniyi bilirim arabadan az buçuk anlayan adamda anlar ama benim babam gibi kişiler bu ne ya der ilandan uzak durur. ki benim babam orjinal jant olmayan arabaya bile yaklaşmayan insan :D
malesef hedef kitlenizi daraltıyor bunlar...
Kardeş o zaman galericilerin yazdığı gibi aracin kiymetini bilene satarim yazayim mi :)

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinallik konusunda bende ayni gorusteyim. Oynanmis-kurcalanmis-limitleri zorlanmis-ergen tarafindan kullanilmis bir his uyandiriyor modifiyeli araclar, uzerinde teneke jant olsa bile arayan daha fazla olur. İlanda 5000 Masraf yapildi demissiniz. Masraf kelimesi basli basina itici duruyor onun yerine 5000 tl artisi vardir diyebilirsiniz. Tavsiyem su olur arabadaki jant lastigi sokup orjinalini takin(duruyorsa) lastikciler sizdeki takimi alir yeni lastik takarlar uste parada alirsiniz. İlanda da koniden filan bahsetmeyin hic, bilen sevinir koniyi gorunce bilmeyen zaten anlamaz ne oldugunu. Yani kisaca aracin spor goruntusunu yok edip (tampon jant vs) orjinal goruntusune dondururseniz daha hizli cikartirsiniz elden