Araç seçimi

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim...

Laguna2 hakkında o kadar kötü eleştiri duydum ki size anlatamam.Benim kullandığım kadarıyla harikaydı hatta kesin kafaya koymuştum ama beni vazgeçirdiler diyebilirim.Zaten alırsam alacağı donanım priveliege olacaktı ancak şu an askıya aldım.Biraz daha araştıracağım bakalım...

Bmw yi eledim gibi zira çoğu bmw kilometresi yüksek ve yorgun araçlar.Hele ki birde genç aracıysa gerçekten yıprak oluyor.e46 asa cidden güzel ama dediğim gibi temizini denk getirmek gerek.Temizlerininde fiyatları malesef uçuk oluyor.

Alfa konusunda ise hala beklemedeyim.Kullanan arkadaşlardan alt takımla ve elektronikle ilgili şikayetler duydum ve beni biraz üzdü açıkçası.

Vectra c2 gerçekten harika bir araç ama 1.6 motor beni tatmin etmedi.Halihazırda bekar iken biraz daha performanslı araçlar kullanmak istiyorum ama cebimde yanmayacak şekilde.Yinede ani bir değişiklikle c2 ye yönelebilirim.

Konuyu açtıktan sonra geçen süre zarfı içinde aracımda triger seti dahil olmak üzere bir çok değişiklik yaptırdım.Aks kafalarını bile değiştirdim.Bir yandan da satmayayım diyorum ama dediğim gibi şu an kararsızım.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim, saygılar...

BMW ile ALFA görünüm itibari ile çok güzel araba ama sizinde deiğiniz gibi yorgun ve her an sorun çıkarabilir.

Laguna konusunda düşünceleriniz olumlu olsun hiç 2,0 a bile gerek yok 1,6 115 hp lik motor haddinden fazla güçlü 2,0 araçları aratmıyor. vergi avantajınıda unutmamak gerekli. içindeki plastik aksamları saymazsak sorunruz bir araba opelden sonra yedek parça ve servis fiyatları süper ekonomik tek sorun tipi çok kötü : ))))

Bana kalırsa bakımlarınıda yaptırmuşınız arabanızdan memnunsanız binmeye devam edin değiştireceksenizde tek tercihiniz 115 hp c2 vectra olsun. performans derseniz aynı kasanın 2.0 turbosuda var üstelik 2.0 lardaki hb bagaj kapağı arabaya güzellik katıyor ama 2.0 ı bu devirdeki benzin fiyatları ve yıllık vergisi yüzünden ancak düşmenıma tavsiye ederim : ))))))

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim...

Laguna2 hakkında o kadar kötü eleştiri duydum ki size anlatamam.Benim kullandığım kadarıyla harikaydı hatta kesin kafaya koymuştum ama beni vazgeçirdiler diyebilirim.Zaten alırsam alacağı donanım priveliege olacaktı ancak şu an askıya aldım.Biraz daha araştıracağım bakalım...

Bmw yi eledim gibi zira çoğu bmw kilometresi yüksek ve yorgun araçlar.Hele ki birde genç aracıysa gerçekten yıprak oluyor.e46 asa cidden güzel ama dediğim gibi temizini denk getirmek gerek.Temizlerininde fiyatları malesef uçuk oluyor.

Alfa konusunda ise hala beklemedeyim.Kullanan arkadaşlardan alt takımla ve elektronikle ilgili şikayetler duydum ve beni biraz üzdü açıkçası.

Vectra c2 gerçekten harika bir araç ama 1.6 motor beni tatmin etmedi.Halihazırda bekar iken biraz daha performanslı araçlar kullanmak istiyorum ama cebimde yanmayacak şekilde.Yinede ani bir değişiklikle c2 ye yönelebilirim.

Konuyu açtıktan sonra geçen süre zarfı içinde aracımda triger seti dahil olmak üzere bir çok değişiklik yaptırdım.Aks kafalarını bile değiştirdim.Bir yandan da satmayayım diyorum ama dediğim gibi şu an kararsızım.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim, saygılar...

ben daha lagudan şikayetçi bir insan görmedim alıp satmış olan çevremde var çünkü eski lagunacılar adamlar hep güzel araba diyorlar bir insan sattığı araç için güzel diyorsa benim için olay bitmişdir.. çevrende laguna şöyle böyle diyen insanlar lagunacımı hiç laguna sahibi olmuşlarmı yoksa gördükleri sağdan soldan duydukları ilemi hareket ediyorlar buda var..

fransız bende sevmem açıkcası bunuda her yerde derim psa gurubundan alıcak olsam pegeoutdan 407 sw alırım citroendende picassosu çok güzel başkada almam renaultdanda düne kadar sorsan safrane laguna derdim.. paran çok azsa 10 bin tl paran varsa güzel cabrio bir araç arıyorsan megan 1 cabrio derdim oda o paraya en iyisi o olduğu için.. başkada demezdim ama yeni megan3 tourerlarda çok hoş ve güzel zaten gene sw gene fransız..

bence bu dediğin arçaların hepsine bin bir sür kararını ona göre ver ben olsam şu seçdiklerin içinde ekonomiyi dert etmiyorsan sürüş keyfi performans vede sağlam dolu bir aracım olsun diyorsan alfa derdim..

bizim vectra c ler keyif aracıdır öyle performans falan şehir içinde bekleme.. yani öyle kapışmalık kalkışlık bir araba değildir.. ama uzun yoldada sol şeridi kaparsan benzinede acımam dersen tıklamadan 200 lü rakamları görür anında daha üstünü görende olmuş forumda da ben yapmadım.. yani vectrada yolu buldumu gider ama yolu buldumu şehir içinde değil.. ve uzun yolda inan çok büyük keyif alırsın seni yormaz kaymak gibi yolu alır..

aracınıda o kadar masraf yapmışsan memnunsan ek masrafada girme bence bin güzel güzel..