Araç seçimi

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temız kullanılmıs bır 3.20 al 10 sene arkaana bıle bakma ama ımkan varsa duz vıtes tercıh edın bmw de alıcagınız keyfı bu kategorıdekı hıcbır aractada alamazsınız laguna falan hıkaye .. volvo s40 ta tercıh edılebılır ıkıncı planda

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alfa 2. eliyle sizi üzer
laguna 1.9 dizel alacağıma gider passat 1.9 alırım
bmw de güzel bir araç ama temiz bulmak lazım olacak
vectra her zaman ki ön planda olacak bir araç olacaktır bi de elegance içi bej sunrooflu daha ne olsun

ama devir ekonomi devri ise yeni bir araç olarak s40 1.6 dizel tek geçerim

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk olarak kesinlikle e46 kasa 320 d yada daha sportifini isterseniz 320 cd si var bilmiyorum turkiyede varmi... ama temiz e46 yida bulmak cok zor olur 2002-03 model e46 temiz bi bmw tek kelimeyle muhtesem olur... olmadi 2.tercihim kesinlikle s40 olurdu tabikide dizel... insalla hayirlisi olur saygilarla

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlarınız için teşekkür ederim.Bmw e46 gerçekten çok güzel ama dikkat ederseniz araçlar çok kilometre yapmış.Birde sormak istediğim yedek parça fiyatları.Mesela;

Ön far takımı, amortisörler, balatalar v.s. Vectraya göre çokmu pahalıdır?

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa ben suan kullanıyorum parcadan parcaya degısıyor aslında tam fıyatlarını bılmıyom cunku bızım servıste degıstırıyorum :)

Dilsiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volvo s40 fakat masrafları,parçaları çok pahalıdır

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LAgunayı niye elediniz eğer 1.9 yada 2.0 dizelini alıcaksanız ve privellige paketse o araba ağzına kadar dolu bir araç yok yok arabada lüksü konforu da gayet iyi başarılı bir araba.. benim bildiğim o arabada keyless sistemi yani arabaya yaklaşdığınız an kapıları açılıyor uzaklaşdığınızda kendi kendine kapanıyor koltuklar elektrikli ısıtmalı epey dolu bir araç aklıma gelmeyen onalrca özelliği var mesela otomatik el freni var yokuşda stop et arabayı araba el frenini kendi çekiyor yani o tip bir sistemi var.. çok başarılı bir araç bence..

bmw ye gelince sizin tahmin ettiğim yaşlarda alıcaksanız km leri çok yüksek olucakdır ben km yüksek bmw yi tavsiye etmem mercedes olsa ederim ama bmw yi tavsiye etmem eski bmw lerin mekanik sorunları malum..

alfa benim aşık olduğum bir marka bu neden alınır sırf fiyattan alınır şu anda 2.0 selespeed ki bence alınabilciek tek alfa odur hem ağzına kadar doludur hemde f1 şanzıman vardır direksiyondan vites değiştirme falan.. araba çok güzel fişek gibi çok seri fiyatıda çok düşük en son ben bakdığımda 13 bin tl lere kadar düşmüşdü yani temiz bir tane alsanız belki cebinizde paranız bile artar.. ama onunda malum bir satış sıkıntısı var gerçi o sıkıntı alırkende bir avantaj 156 gibi bir arabanın prim yapan akranları bugün gene 20-30 bin tl arasıdır..

volvo 1.6d dizelse güzel araba alınabilinir donanımıda prime ların ehh işde ne fazla ne az pek bir şey yok yağmu rsensörü far sensörü o kadar.. benzinlisini zaten almanın mantığı yok bence..

vectra ya gelince oda güzel bir tercih ben şahsen tavsiye ederim kendi aracımdan gayet memnunum donanımı konforuda gayet yeterli başarılı bir araç..

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LAgunayı niye elediniz eğer 1.9 yada 2.0 dizelini alıcaksanız ve privellige paketse o araba ağzına kadar dolu bir araç yok yok arabada lüksü konforu da gayet iyi başarılı bir araba.. benim bildiğim o arabada keyless sistemi yani arabaya yaklaşdığınız an kapıları açılıyor uzaklaşdığınızda kendi kendine kapanıyor koltuklar elektrikli ısıtmalı epey dolu bir araç aklıma gelmeyen onalrca özelliği var mesela otomatik el freni var yokuşda stop et arabayı araba el frenini kendi çekiyor yani o tip bir sistemi var.. çok başarılı bir araç bence..

bmw ye gelince sizin tahmin ettiğim yaşlarda alıcaksanız km leri çok yüksek olucakdır ben km yüksek bmw yi tavsiye etmem mercedes olsa ederim ama bmw yi tavsiye etmem eski bmw lerin mekanik sorunları malum..

alfa benim aşık olduğum bir marka bu neden alınır sırf fiyattan alınır şu anda 2.0 selespeed ki bence alınabilciek tek alfa odur hem ağzına kadar doludur hemde f1 şanzıman vardır direksiyondan vites değiştirme falan.. araba çok güzel fişek gibi çok seri fiyatıda çok düşük en son ben bakdığımda 13 bin tl lere kadar düşmüşdü yani temiz bir tane alsanız belki cebinizde paranız bile artar.. ama onunda malum bir satış sıkıntısı var gerçi o sıkıntı alırkende bir avantaj 156 gibi bir arabanın prim yapan akranları bugün gene 20-30 bin tl arasıdır..

volvo 1.6d dizelse güzel araba alınabilinir donanımıda prime ların ehh işde ne fazla ne az pek bir şey yok yağmu rsensörü far sensörü o kadar.. benzinlisini zaten almanın mantığı yok bence..

vectra ya gelince oda güzel bir tercih ben şahsen tavsiye ederim kendi aracımdan gayet memnunum donanımı konforuda gayet yeterli başarılı bir araç..

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim...

Laguna2 hakkında o kadar kötü eleştiri duydum ki size anlatamam.Benim kullandığım kadarıyla harikaydı hatta kesin kafaya koymuştum ama beni vazgeçirdiler diyebilirim.Zaten alırsam alacağı donanım priveliege olacaktı ancak şu an askıya aldım.Biraz daha araştıracağım bakalım...

Bmw yi eledim gibi zira çoğu bmw kilometresi yüksek ve yorgun araçlar.Hele ki birde genç aracıysa gerçekten yıprak oluyor.e46 asa cidden güzel ama dediğim gibi temizini denk getirmek gerek.Temizlerininde fiyatları malesef uçuk oluyor.

Alfa konusunda ise hala beklemedeyim.Kullanan arkadaşlardan alt takımla ve elektronikle ilgili şikayetler duydum ve beni biraz üzdü açıkçası.

Vectra c2 gerçekten harika bir araç ama 1.6 motor beni tatmin etmedi.Halihazırda bekar iken biraz daha performanslı araçlar kullanmak istiyorum ama cebimde yanmayacak şekilde.Yinede ani bir değişiklikle c2 ye yönelebilirim.

Konuyu açtıktan sonra geçen süre zarfı içinde aracımda triger seti dahil olmak üzere bir çok değişiklik yaptırdım.Aks kafalarını bile değiştirdim.Bir yandan da satmayayım diyorum ama dediğim gibi şu an kararsızım.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim, saygılar...