Araç takip sistemi deneyimleriniz???

• Konuyu başlatan lucksoul
  • Başlangıç tarihi

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
PM inize cevap verdim ama konuyu takip edecek diğer üyeler için de kısa bir açıklama yapayım burada...

Amacınız kişisel güvenlik amaçlı bir sistem kurmaksa, böyle ufak bir amaç için gelişmiş bir sistem taktırıp fazladan para harcamanıza gerek yok. Sadece bir SMS ile aracın koordinatlarını bildiren uygun fiyatlı cihazlar var. onlardan bir tane alarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Bu tür cihazları bulmak ülkemizde çok kolay değil, belki gittigidiyor veya sahibinden gibi sitelerde arayabilirsiniz. Evcil hayvanları ve yaşlı insanları takip ve konumlama amacıyla da kullanılıyor bu sistemler, belki aramanızda yardımcı olur.

Eğer olmuşken adam gibi olsun isterseniz de şirketlerin kullandıkları sistemlerin 120$ civarı fiyatları oluyor. Ben daha önce çinde satan yerlerle konuşmuştum. Tek yapmanız gereken sistemi araca bağlayıp bir GSM hattı takmak. Her ay sabit olarak servis ücreti ödemekten kurtulmuş olursunuz böylece.

memox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç takip konusunda detaylı bilgiye ramazan uluçay ın sitesi kodfeed.com dan ulaşabilirsiniz.

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ben şu an memurum.Memur olmadan önce ankara merkezli tv ye reklamları çıkan bir araç takip firmasında çalıştım.2010 da 300 dolar'a takıyorlardı.+ yıllık 100 dolar da izleme bedeli alıyorlardı.Sadece tek alınca tuzlu yapıyorlardı.Ancak daha önceden kullanan bir şirket üzerinden gidersen daha uygun olur.Taktıkları cihazlar ise www.teltonika.lt

kazanova7488

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracımı iphone ile takip ediyorum. Arka bagaj çakmaklık soketin den kablo cektim ve arızalı olan ip4s telefonu bagajda görülmeyen bir yere sabitledim. İcine çapkınlık için kullandım hattımı koydum ayda 100 int paketi yapıyorum 5tl ye iphonemi bul la yerini buluyorum bulunduğu konuma navi ile gidebiliyorum :) :) :)