Araç tavan döşeme

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Buruşukluklar öylece kalmaz, bir iki gün içinde bir miktar daha azalacaktır. Eski karton çok hırpalandığı için bir takım aksaklıkların olması normal karşılanmalıdır. Daha iyi bir işçilik olabilir miydi diye sorulacaksa elbette olabilirdi ama ustanın kapasitesi bu kadarmış.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
O kadar parçalanmış malzemeyi iyi toplamış ama keşke biraz daha özen göstermiş olsa idi mermi gibi bir tavan ortaya çıkardı o kesin. Yine de güzel günlerde kullanasın. En azından işi bir şekilde çözmüş oldun. Benim tavanda saldı kendini ama tepeme inme anını bekliyorum :) o zamana kadar bıraktım kendi haline :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O kadar parçalanmış malzemeyi iyi toplamış ama keşke biraz daha özen göstermiş olsa idi mermi gibi bir tavan ortaya çıkardı o kesin. Yine de güzel günlerde kullanasın. En azından işi bir şekilde çözmüş oldun. Benim tavanda saldı kendini ama tepeme inme anını bekliyorum :) o zamana kadar bıraktım kendi haline :)

O tavandan kurtulman için: otobana çık, 4 camı sonuna kadar aç, kırbacı vur, bir süre sonra o kaplama yerlere kadar iner :maden:

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O tavandan kurtulman için: otobana çık, 4 camı sonuna kadar aç, kırbacı vur, bir süre sonra o kaplama yerlere kadar iner :maden:

Abi valla bizimki de aynen dediğin gibi otobanda camlar açıkken oldu. Tecrübe başka bişey

Sent from my iPhone using Tapatalk

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O sünger aracın dışına nasıl çıkardınız? Çıkarırken mi kırıldı?

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O sünger aracın dışına nasıl çıkardınız? Çıkarırken mi kırıldı?

İnternette izlediğim videolardan yararlanarak çıkardım sunroof un yanındaki kırık çıkarmadan önce vardı önde güneşliklerin yanındaki önceki döşemeyi sokerken

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Bende omeganın yavan döşemesi ni geçen ay değiştirdim. Antalyada 350tl aldılar. Vites ve el freni körüğü dahil. Birde A ve B çıtaları da kaplandı tabi.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şu gerçek ki opel aracın varsa tavan tepene iner. Bunu da öğrendik. Çünkü tavanı sarkmayan opel görmedim. Bizim arkadaşın cillop gibi arabasının da tavanı indi.