Araç tavsiyeleriniz

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç tavsiyeleriniz

Emrah64 link' Alıntı:
kardesim audi a4 de falanda baktik ama 3.20 daha spor duruyor sanki buralarda hic audi yok neredeyse ama adim attigin yerde 3.20 var sanirim 3.20 daha cok tutuluyor diye ona odaklandik Allah sanada audiyi nasip etsin insallah :)
Şimdilik astra yetiyor kardeşim çok bile bana belki bundan uzun zaman sonra imkanim olursa nasip kismet :)

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
3.20 ed
Hem 1.6 motor hem performansli vergi avantajida cabasi.
Bülent abi yanlışın var, 3.20 d ler 1995 cc. Yani herhangi bir vergi avantajı yok.

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Bülent abi yanlışın var, 3.20 d ler 1995 cc. Yani herhangi bir vergi avantajı yok.
320 i ed demek istedi o yanlış anlamışın 1.6 motor var üstünde benzinli :)

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdiden hayırlısı olsun.Nacizane tavsiyelerimi soyleyim size Arac babanız kullanacak modernline plus yada luxuryline plus paketleri olmalı Cruise control standard değil opsiyon alıbilir yadaserviste 1200 tl civarı takıyorlar?Ses sistemi standard olarak tatmin etmez hifi ses sistemi alınmalı.Sunroof ve xenon olmalı.130.000-135.000 bin civarı fıyat çıkar Bu aralar 3 yıl bakım borusan hediye ediyor.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ylc link' Alıntı:
Hayırlı olsun Emrah. Yalnız Baba'nın Aracına binersen Astrayı satarsın. ;-)
Bende 3.20d tavsiye edeceğim. Iki arkadaşımda var. Yakındıkları tek nokta eve Hız cezalarının gelmesi.
Birisi Bora dan biri C5 den sonra aldı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
sagol Yalçın abi astrasiz ne yaparim satsam bile yine astra alirim :) abi biliyorsun bizim orayla merkeze uzaklik cok fazla degil onun icin 3.20 ed benzinliye cevirdik ibreyi dizel biraz gereksiz olacak burada hiz yapacak yerde yok gelirsede baba ödesin artik :)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
sagol Yalçın abi astrasiz ne yaparim satsam bile yine astra alirim :) abi biliyorsun bizim orayla merkeze uzaklik cok fazla degil onun icin 3.20 ed benzinliye cevirdik ibreyi dizel biraz gereksiz olacak burada hiz yapacak yerde yok gelirsede baba ödesin artik :)
Hayırlısı olsun Emrahcım. Yalnız paylaştığın araç o kadar teknolojik ki işin içinden çıkmak için baya kurcalamak gerek diye düşünüyorum. Yanlış anlama ama baban bu tür teknolojik kumandalara çok yatkın değilse bütün bunlara bu kadar para vermeye değer mi onu bir düşünün derim.
Bu kadar para verecek olsam kesinlikle otomobil düşünmezdim ben. Arazi sınıfı ya da crossover bir araç tercih ederdim kesinlikle. Uşak gibi bir memleket bütür araçlar için müsait alanlara sahip. Baba'nın işi geregi ihtiyacıda olabilir.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ylc link' Alıntı:
Hayırlısı olsun Emrahcım. Yalnız paylaştığın araç o kadar teknolojik ki işin içinden çıkmak için baya kurcalamak gerek diye düşünüyorum. Yanlış anlama ama baban bu tür teknolojik kumandalara çok yatkın değilse bütün bunlara bu kadar para vermeye değer mi onu bir düşünün derim.
Bu kadar para verecek olsam kesinlikle otomobil düşünmezdim ben. Arazi sınıfı ya da crossover bir araç tercih ederdim kesinlikle. Uşak gibi bir memleket bütür araçlar için müsait alanlara sahip. Baba'nın işi geregi ihtiyacıda olabilir.

abi saniyorum ki babadan fazla ben ve brader kullanir babamin fazla teknolojoye meraki yoktur kurcalayacagini sanmiyorum babam icin arac yuruyorsa sorun yok :) yani kisacasi kendimize aldiriyoruz araci caktırma :) o benim astrayla idare eder :)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
abi saniyorum ki babadan fazla ben ve brader kullanir babamin fazla teknolojoye meraki yoktur kurcalayacagini sanmiyorum babam icin arac yuruyorsa sorun yok :) yani kisacasi kendimize aldiriyoruz araci caktırma :) o benim astrayla idare eder :)
Astra'yı babaya vereceksen o zaman güzel bir araç beğenmen lazım değsin bari. ;-)