Araç tavsiyesi..

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar;

Bayadır bu forumda gezinen biri olarak burdaki arkadaşların görüşleri daha çok önemli benim için..opelden bmw ye geçmiştim..bazı arkadaşlar tanır beni..şimdide aracı değiştirmek istiyorum aslında düşündüğüm tek araç bu..bu aracı bilen kullanan yakında gören falan varmı? yani %90 alıcam ama yinede kullanan yada en azından kullanmış birinden yorum dinlemek isterim saygılar..

2012 Land Rover Range Rover Evoque SI4 Pure 157.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 140892621

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar para nasıl diyim, diyemedim. Resimle anlatayım :D
Beni-Bozar.jpg

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Patronda Land rover Frelander 2 var... as900 gibi bir araba.. jeep mi kamyon mu belli değil...
Bu nasıl bilemiyorum... Bir X5 değildir bence..

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uheuehh biride iyi bi araç yazmamış..ya aslında şöyle söyleyim..range rover sport kullandım baya bi süre o çok hantaldı..bide vergi falan malum..ben aracın parasında değilim ama klas bişeyler olsun diye..X5 i iyi biliyorum ama 2008 X5 e adamlar 160-170 diyor temizine..benim max bütçe 140 ilandaki 157 onu baz almayın 140 a buldum bitane..parasından çok 240hp diyor performansı nasıldır yol tutuşu falan onu merak ettiydim..

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alınır abi neden alınmasın kullandım ve gayet güzeldi hantal felanda değil gayet yumuşak ve atak araba
boşa dememişler, "paran varsa range rover, paran yoksa game over" :D :)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet alınacak araç değil. Range ler maalesef son yıllarda amaçlarının dışında kullanılıyor. Tüm dünyada göreceğimiz bu amaç dışı kullanım ülkemizdeki tabii ki daha abartı boyutlarda. Kimse üstüne alınmasın ama range alıp şehir içi kullanmak, sibirya kurdunu Antalya da apartman dairesinde beslemek bana göre.

Sonrada 240hp yeter mi yol tutuş iyi mi denmiş. amaç zaten sportif sürüş ise çok daha iyi ve başka seçenekler söz konusu. Zaten tercihiniz bu yönde olduğu sürece yukarıda da dediğim gibi alınacak araç değil. Yok benim amacım perstij "" oo bak range ı var" şeklinde söylemlerse hiç durmayın alın derim.

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet alınacak araç değil. Range ler maalesef son yıllarda amaçlarının dışında kullanılıyor. Tüm dünyada göreceğimiz bu amaç dışı kullanım ülkemizdeki tabii ki daha abartı boyutlarda. Kimse üstüne alınmasın ama range alıp şehir içi kullanmak, sibirya kurdunu Antalya da apartman dairesinde beslemek bana göre.

Sonrada 240hp yeter mi yol tutuş iyi mi denmiş. amaç zaten sportif sürüş ise çok daha iyi ve başka seçenekler söz konusu. Zaten tercihiniz bu yönde olduğu sürece yukarıda da dediğim gibi alınacak araç değil. Yok benim amacım perstij "" oo bak range ı var" şeklinde söylemlerse hiç durmayın alın derim.

:)) araç şehiriçi kullanılacak ama ardahanda şehir içi ve zaman zaman kırsal bölgede ama çok nadir. bilmiyorum bu bölgeyi biliyormusun şuan dağlar karlı ve mayısa kadarda kar kalkmayacak..aile kullanımı için alıyorum. aslen de ankaralı olmam nedeniyle arasırada ankaraya geliyorum. sportif sürüş için istemiyorum aracı sadece beğendiğim modelde 240 hp yazıyor..araç ufak ve yüksek..böyle bir araçta bu kadar güç ve yükseklik ürküttü biraz bu nedenle kullanan varmı dedim..ayrıca prestij meselesine gelince evet prestijde çok önemli şuan bi çok opelden performans olarak kötü bmw ye biniyorum..gösteriş olarak algılıyosan öyle olsun evet gösterişli olması açısından.. bunuda çok önemsiyorum. yoksa amaç jip almaksa gider bitane pajero veya askeri landlardan alırım.. seninde rahatlıkla ferraiye binecek durumun olsa sanmıyorum opele bineceğini :)