Araç tercihi

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç tercihi

bence de kendiniz için güzel bir secim yaptıgınıza inanıyorum. Hayırlı olsun.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlısı olsun. Yeni Focus çok güzel bir araç. Güven veren, 110 hp çok performanslı bir araç yakıtı da performansa göre çok iyi. Donanımlısı da ayrıca çok zevk veren bir araç. Sanırım bebek var sizde ve bagajı bir sedan için çok küçük sanırım bizim hb astralar kadar. Bir tek bu nokta sizi zorlayabilir.

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Araç tercihi

srd link' Alıntı:
aracınız hayırlı olsun içinize sindiğine göre bize düşcek pek bi laf yok.
focus sınıfında yol tutuş konusunda her zaman iddialı olmuştur. performans olarak da asla üzmez. daha önce 2007 focus ghia 1.6 tdci ' ye sahip bir arkadaşla uzun yol yapmıştım en son kasanın bi önceki olanı. adamı neredeyse madara ediyorduk. 200lü hızlarda bile yol tutuşu güven veriyordu. sanırım tek eksisi yol sesi ve aracın sert mizacı. yalnız en son kasalarda sanırım bu sorunu halletmişler diye duydum tekrar hayırlı olsun  :)
kazasız belasız sürüşler  :)
Tesekkur ederim.
Ford tenolojik oyuncaklar (otm.park, s.ici guvenlik gibi) konusunda calisirken bu ses sorunu konusunda da cok calismis.ilk testlerden itibaren ses konusundaki ilerleme konusunda ovuluyordu.Bende test surusunde sessiz buldum.
Araci alip farkli asfalt kosullarinda kullandigimda isterseniz izlenimlerimi aktaririm.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Hayırlısı olsun. Yeni Focus çok güzel bir araç. Güven veren, 110 hp çok performanslı bir araç yakıtı da performansa göre çok iyi. Donanımlısı da ayrıca çok zevk veren bir araç. Sanırım bebek var sizde ve bagajı bir sedan için çok küçük sanırım bizim hb astralar kadar. Bir tek bu nokta sizi zorlayabilir.

Tesekkur ederim.
Motor yeni versiyon 115hp 270nm torklu ve 6 ileri vitesli.yakit eski aracimda 5litre civarindaydi bununlada o civarda olacagini dusunuyorum.
Bagaj ilk gelen versiyonlarda buyuk stepneli oldugu icin dardi.simdi ince stepne var.bagaj 420 litre, eski kasada 520 litreydi tabi ona gore daha dar.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Kardeşim güle güle kullan, darılma ama önceki aracının rengi çok kötüydü yahu, ama bu çok güzel!

Bu arada 11 mayıs 2012 tesadüfü çok iyi..  victoryy

Evet simdi ayni gun dogumlu 2 bebegimiz var :)
Gercekten begenmiyormuydun rengi? Hic soylemedin :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bu araçtaki ş.içi tüketimin biraz daha düşük olacak (belki ilk 20-30.000km den sonra) çünkü enjektörleri daha verimli, turbo daha küçük; bunlar daha az miktarda yakıtla daha çabuk hızlanma sağlayan, torku arttıran detaylardan.

Rengi çok donuk buluyordum bu renkse bence oldukca iyi.