aracı istop ettikten sonra motordan gelen ses

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal bişey o..o sesi duyan da bişey zannediyo zaten arabayı.ne kadar teknolojıkmıs falan:p

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar o ses tahminimce kalorifer tesisatından geliyorbir kelebek var onu kapatıp açarken o sesi yapar diye düşünüyorum isterseniz araba stop ettmeden bir kaloriferi kapatın bakın aynı ses geliyor mu?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop:
o ses benim arabadan da geliyor.arabanın her yerinden baska sesler geldiği için ben önemsemedim pek önemli birsey gibi gelmedi bana
Vallahi bu ufak tefek zimbirtilar bitmiyoki kardesim en sonunda yine BMW aldiracak bu araba bana... simdiye kadar hersey yolundaydi kis mevsimini sevmedi galiba benim araba ne yapsin her gün -15 -20 belki oda haklidir....

Son düzenleme:

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arada bu ses kesılıyor nadıren de olsa. sonra tekrar baslıyor. anlamadıgım bu kısa kadar boyle bır sey yoktu. kısın fark ettım havaların cok soguk olmasından kaynaklanıyordur dedım ama -10 derecede de +10 derecede de yapıyor. arabanın cekısınde vs. herhangı bır problem yok ama bu sesler benı delı edıyor.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasim aynisi bendede var astra h biyerde ariza olmadigi kesin ilk aldigimda arabayi bende düsündüm nerden geliyo diye kimse bilmiyo

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
bendede cıkıyor o ses

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt pompasından kalorifer tesisatının dış ortamla baglantısının kesilmesinden vs vs... geliyor bu sesler... normal... hatta biraz daha bekle birkac ses daha duyacaksın... bizim birader otururken habire sesler duymus aracı bozdum diye korkarak bana gelmişti...teknolojinin gozunu seveyim

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de duyuyorum o sesi. Sanki jet motorunu durdurmuş gibi "azalan tonda vihuvvvvv" diye bir ses geliyor, hoşuma gitmiyor da değil :) (araba benzinli)

Sanırım bazı dönen parçaların dönerek durmasıyla ilgili birşey.