Aracı teslim alırken dikkat edilmesi gerekenler

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Aracı teslim alırken dikkat edilmesi gerekenler

notlarımın arasına ekleyim. arac teslim alırken o kadar cok soru soracagım ki... ben bile unutuyorum....

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar aracın üstünden orjinal çıkan paspas nasıl birşey yani GM ye ait halı paspas... onun dışında adamlardan kauçuk GM paspası isteyeceğim vermezler ise dövmeyi düşünüyorum :D

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

yaw halı paspas iyidir diye dusunuyorum... bütün üst segment araclarda halı paspas uygulaması cok yogun....

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

warlordares link' Alıntı:
arkadaşlar aracın üstünden orjinal çıkan paspas nasıl birşey yani GM ye ait halı paspas... onun dışında adamlardan kauçuk GM paspası isteyeceğim vermezler ise dövmeyi düşünüyorum :D

Kadifemsi bir kumaşa sahip, köşesinde beyaz Astra yazısı dikişlenmiş, döşemedeki tırnaklara geçip kaymasın diye 2 deliği olan güzel, kaliteli basmaya kıyamayacağınız paspas.

Kauçuk olan (bendeki) üzerinde opel amblemi olan ve original kabartması bulunan bildiğiniz kauçuk ve kokusuz paspas.

Halı paspas iyidir ama yıkama işlemi yapamazsınız, zor kurur. O nedenle halının üzerine benim gibi kauçuk sererseniz hem kolay kirlenmez hem de sadece elektirk süpürgesi ile tozunu alırsınız pırıl pırıl olur. Yıpranan da kauçuk paspas olur ;)

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

O halı paspaslar almanya ebayde 100 euroya satılıyor bizim burda 350 liraya falan satrlar heralde. Sahip çıkın paspaslarınıza çok değerli onlar. ;)

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=warlordares link=topic=757.msg12750#msg12750 date=1299439364]

Kadifemsi bir kumaşa sahip, köşesinde beyaz Astra yazısı dikişlenmiş, döşemedeki tırnaklara geçip kaymasın diye 2 deliği olan güzel, kaliteli basmaya kıyamayacağınız paspas.

Kauçuk olan (bendeki) üzerinde opel amblemi olan ve original kabartması bulunan bildiğiniz kauçuk ve kokusuz paspas.

Halı paspas iyidir ama yıkama işlemi yapamazsınız, zor kurur. O nedenle halının üzerine benim gibi kauçuk sererseniz hem kolay kirlenmez hem de sadece elektirk süpürgesi ile tozunu alırsınız pırıl pırıl olur. Yıpranan da kauçuk paspas olur ;)
[/quote]

çok güzel tarif etmişsiniz teşekkür ederim..

amacım beni kandırmalarını önlemek.. şimdi GM nin paspasını veriyoruz diye halı paspası verip üzerine kauçuk paspasın adisini vermesinler istiyorum. ikisininde orjinal olmasını isterim elbette.:) bilmem anlatabildim mi..

alınacaklar listesi
opel club kart muhtemelen bir aksilik olmaz
GM orjinal kauçuk paspas ve halı paspas
Küllük çakmaklık
Karter koruma
yangın tüpü ve ilk yardım çantası vs
arabanın kendisi

ekleme yaparsanız aklıma gelmeyen :D

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

İnsan bazen heyecandan unutuyor alacaklarını. Ben sizin mesaja en sona ekledim asıl almanız gerekeni :)

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
İnsan bazen heyecandan unutuyor alacaklarını. Ben sizin mesaja en sona ekledim asıl almanız gerekeni :)

hacı o olmadan :D dağıtırım bayiyi :D battle_Teroriste battle_Escrime unutulur mu :D  steeringwheel

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maşallah baya yüklü bir liste yapmışsınız :)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

aman arkadasınızı, eşinizi dostunuzu (kim varsa yanınızda) unutmayın bayiden cıkarken.... ben bizimkileri unutup cıkarım herhalde   deamonn   rasta_occasion