aracı yeni aldım acil yardım :)

güven1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Öncelikle bu siteye aracımı alır almaz üye oldum harika bir site aradığım hersey var.Site kurucularına teşekkürler.1 hafta önce Astra Classıc III konfor paket aldım.Ancak kafata takılan birkac konu var yardımcı olursanız sevinirim.Öncelikle aracı 400 km kullandım ama ortalama yakıt 100 km de 10 litre gösteriyor ki daha arabayı zorlamadım 5-6 bin devirlere cıkmadım.Bu cok fazla değilmi yoksa düzene girermi girerse kac km sonra düzene girer??Bunun dışında yeni aracları 1000 km zorlamayın 1000 km den sonra yavas yavas acmaya baslayın diyorlar bu doğrumudur???
Son olarakta aracı pek tanımıyorum aracla ilgili verebileceğiniz tüyolar varmıdır yol bilgisayarı vs hakkında ???

Cevap yazıp bilgi verecek arkadaslarıma simdiden teşekkür ederim.

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Rodaj Süresi Gibi Bişey var Aracı 1000 Km den önce sakin kullanın bıraz 1000 Ila 1500 Km Gıbı Araç Fabrıka Değerlerini Almaya Başlar Aracınızı Tanıma İle İlgili Konular İse Forumda Mevcut Sabit Olan Konularda Aradığınzı Herşeyi Bulabılırsınız Keyıflı Forumlar.

güven1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgiler icin teşekkürler

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt tüketimi araç henüz rodajdan çıkmadığı için yüksek. merak etmeyin ilk bin-2bin km den sonra düşecektir

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaman gerekiyor normale dönmesi için siz hiç bu mevzuyu yadırgamayın birkaç ay sonra tekrar test ettiğinizde azalmayı göreceksiniz