aracım arka koltuğun altına su almış

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şu sıralar istanbuldayım ve burlarda yağmurlarda süre süre bi hal oldu araba:D,
Geçenlerde evi taşıdık bitti kamyonla birlikte arkadan takip ediyoz,arkada oturuyoduk işte sonra totom ıslaklık geldi,zaten sıkış tepişiz :) indiğimde baktım kaldırdım sadece arka sağ taraf(tamda benim oturduğum yer:D) ıslaklık var
ama o ıslaklık sadece otruğum yerin altında,yani cam açık kalsa camdan girse üstler heryer ıslanır ama sadece koltuğun altından suyu çekmiş yukarı,koltuğun altındaki o alt döşme vıcık vıcık su vardı sıktığımda.Nasıl nerden girmiş su çözemedim,fittillere su döktüm sağlam,yan taraftaki kotuğun yanındaki çıtayı kaldırdım su yok,içindeki süngeri kuru,bagajda bişi yoktu onun için ordan su gelme ihtimali yok,zaten olsa bagaj halısıda ıslanırdı,çözemedim nasıl oldu:mad:

Son düzenleme:

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıkışık bindik demişsin; o sırada kapı tam kapanmamış olup da içeri su almış olabilir mi?

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yok,arkada hep ben oturdum zaten,asla kapı açık kalması olayı olmaz.bu ihtimal yok.Zaten koltuğun üstü fdalan deil,sanki aşadan bi delik açılmışta ordan girmiş gibi,ama altındaki kumaşıda kaldırdım ordaki delik falanda yok,var ama fabrikasyon kapalı :)

BlackEmperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşırı nemden dolayı aracın havalandırmasından giren su buharı araç içinde soğuk ile temas ettiği yerde yoğunlaşmıştır. merak etme geçen benım stepnenin altıa şans eseri bakiyim derken fark ettim :) araç o yağmurlu gunlerde garajda bekliyordu.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızı park ettgınız yer kaldırımsa yada park halındeyken bır tarafa egık duruyorsa araba bu yokus asagı olabılır yada bı taraf kaldırımda dıger taraf yolda olabılır , böyle durumlarda araba yan durdugunda kapı lastıgınden ufak ufak su alıyor ıcıne .. eskı aracımda 3-4 kez o sekılde bırakmısdım ve arabanın koltukları ıslanıyordu ..servıse göturdum bırsey bulamadılar en son cıkarken bana usta bu araba nasıl park halınde duruyor dıye sormusdu ondan sonra olayı kaptım dahada gırmedı su felan ..

msayaroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin depo kapağından girebilir. Benim de başıma geldi. Yetkili serviste hortumla su tuttular. Mastik bozulmuş ordan alıyormuş.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu depo kapağından girmesi olmayacak şey deil ama hala daha bunun anlamsızlığı içindeyim,ta oraya kadar nasıl su girebilir ki yoldaki suyun o kapağa kadar attırması ve içeribu kadar çok toplaması şüpheli benim için.Ama ilginiz içinde teşekkür ederim;)