aracım bağlandı.muayene hakkında birkaç soru

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçen gün tanıdığın astrası ile deneme yaparken polis çevirdi.hakkında fazla birşey demeyeceğim(sadece aracımı ve beni önceden tanıdığı için direk bağladı)egzoz abartılıymış(ki aslında çok az ses veriyor), cam filmi, araç rengi değişik, ledli stop(bunu bile yazdı) üstüne uygunsuz araç kullanmak.1,2,3te denemiştik max 100 yapabiliyorsun(sabah saat 4buçuk.yol uygun ve boş)

şimdi arabamı yeniden muayeneye sokmam gerekiyor.ve belirtilenlerin hafif kusur olarak bile yazmaması gerekiyormuş.cam filmlerini sökeceğim, ledli stoplar zaten kusur olarak yazılmıyor, egzozlar orjinale çewrildi.aklıma takılan tavandaki folyo sıkıntı yaratır mı, bir de egzozları söktükten sonra tamponda iki tane yarım oval boşluk kaldı...

gerçekten bilenler acilen cevaplasın.en kötü önümüzde ki hafta cumaya kadar halletmem lazım.hatta bu cumartesiye kadar yaptırmam gerekiyor muayeneyi...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bu şanssızlıklarda hep seni buluyor .Tavandaki folyo sıkıntı yaratabilir gibi geliyor bana tampondaki boşluklarda pek sorun olmaz

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorma burak hiç sorma.adam diğerini çekti, tam beni bırakcak 34 sen de çek dedi.arabadan indiğimde polis beni gördükten sonra ceza yazdı.üstüne bağladı.o kadar da şu saatte geri dönemeyiz cezayı yazın ama lütfen bağlamayın aracı diye.polis de golf'ü perte ayırdığımda tutanak tutan ekipti.caddede denk geliyorduk sürekli zaten...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şans işte cins polise çattınmı işin iş

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aynısı başıma geldi bulvarda cam filmi dedi söktüm aldım daha sonr aracın arkasına dolaştı ufacık oval bi egzost ucu vardı ondan dolayı aracı bağlayıp trafikten men etti .daha sonra filimleri söktüm tamamını egzost ucunu orjinal taktırdım bir iki sticker vardı onları dahi söktüm muayaeneye girdim.daha sonra bölge trafiğe gidip bilgisayardan sildircen kaydı başaka bişe yok.

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun denk geldiğin adama bağlı işte :( Mahmut kardeş zaten herşeyi anlatmış +1 ...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Arslan

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
öncelıkle gecmıs olsun dılıyım bnm basımdan gecen olayı yasadıklarımı anlatıyım belkı yardımı olur..persembe gunu bu arabamı aldım hemen fılm cektırdım camlarına en koyusundan hawa fıltresı aldım c.tesi aksamı cıktım teste bagdat caddesınden dönuste ewıme gelırken gene test uzerındeyken sıvıl ekıp cevırdı bnı aracta en koyu fılm egsoz hawa fıltresı muayene ve trafık sıgortası yoktu : )) yok yok anlıycagınız..muane ve sıgorta yı gorunce herıf dırek bagladı arabamızı..herseyıde yazdı..bn gıttım trafık sıgortasını yaptırdım o sekılde arabayı muaneye soktum..en koyu cam fılmıyle gectım acıkcası sonra gıttım otoparktan aldım arabamı..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmi sökme neden söküyosun ya muayneden geçiyor cam filmi sadece egzos ve tavan sıkıntı yaratabılır he ben ılla sokucem dıyorsan filmleri sadece önleri sök arkalar serbest nede olsa

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafif kusurlardan ceza kesilip araç bağlanırsa aracın muayeneye yeniden girip bu sefer kusursuz geçmesi lazım diye biliyorum..

bunun dışında arkadaşım sende de biraz bir hata yokmu sabahın 04:30 unda ne işin var diyicem kızma ama dememin nedeni şudur polisler zaten o saatlerde istanbulda pek çok nokta yerde pusuya yatıyor çevirme yapıyor o saatte çevirmeye girenlerinde çok çok azı ceza yemeden kurtuluyor çünkü çoğu gazlamaya çıkmış yada alkollü bardan sazdan çıkmış tipler oluyor..

çevrildiğin yeri bilmiyorum bağdat caddesi yada civarı galiba çünkü oraların poliside artık bu modifiyecileri kapışcıları çevire çevire hem ahbap oldu hemde onalrda modifiyeci oldu çıkdı hepsi ledli stop nedir abarth egzos nedir çok iyi biliyor başka yerde çevrilsen belki anlamaz oranın polisi ehliyet ruhsat sorar bırakır ama cadde gibi nacizane kapışma sürat merkezlerinin polisleride artık modifiye araçlar konusunda çok bilgili uzman oldular..

bunun dışında bütün cezaları bir kenara koy renk değişikliği aracın bağlanması için yeter artar.. sanırım tavanın siyah diye renk değişik dedi adam nasıl ceza yazıcağını iyi biliyormuş..

Son düzenleme: