Aracim Çalindi arkadaŞlar

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok çok geçmiş olsun birader,,, allah belasını versin çalan şerefsizin, Semih beyin dediği gibi bazen hırsızlar devletten iyi çalışıyo,,

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonay geçmiş olsun. Son mesajına istinaden yazıyorum da bu araç K.ören'den mi çalındı?

sanatoryum caddesi üzerinde fatih terim parkının karşısından çalındı gurbuz marketin önünden

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:47 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:42 ----------

Keçiören civarından çıkmadığına eminseniz esertepe taraflarını didiklemekte fayda var.
Aynı olayı çok yıllar önce ben yaşadım.Şanslıyım ki bulunmuştu araç.Bence senin aracı biraz zevkine binmek için çalmıştır velet.Satış yada parçalama olayı çıkacağını sanmam.Yakalanana kadar binecektir.Ama aracını olduğu görüntüsünde arama , jantları değişmiş , camları filmlenmiş , plaka değişmiş. haliyle geziyordur biryerlerde.Lise civarları , eğlence mekanları gibi ortam civarlarına da bakınmakta fayda var.Ankara içi dolaştığım çok olur bazı gün.Gözüme gri bir GTS kasa ilişirse emin ol takip bile ederim.
Tekrardan geçmiş olsun.Kuru teselli olarak algılama ama emin ol ki helalinden ve sevdiğin aracınsa bir şekilde nasibi yine sana olacaktır.

teşekkurler kardesim çok geniş bi çevrede araştırılıyor bu aracı kimse parcalamaz aractan çok az var cunku o buralarda bıyerde yatıyor bence

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
geçmiş olsun ınsallah en kısa surede bulunur kamera kayıtları yokmu markettin ?

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.Mevcut olan mobese görüntüleri araştırıldı mı?Ayrıca diğer arkadaşlara/abilerime katılıyorum.Sayıca az ve değerli araçlar parçalanmaz.hani atıyorum türkiyede sayıca fazla olan araçlar(Fiat palio,şahin,hyundai accent) anında sökülüyor.Şasesine kadar parçalayıp satarlar ama böyle araçlar çok zor...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sonay hayretler içindeyim ya. Özellikle aracın çalındığı nokta hayret ya. Her yerde kamera var.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim amcamların evine hırsız girdi..Üstelik oturdukları yer de bursa nın en güzide yeri..Beşevler-acıbadem hastahanesi arkası..Adamların avukatı varmış ya :mad: polis bile ''biz birşey yapamıyoruz, nezarete götürürken, kollarından tutuyoruz diye dava açıyorlar''demiş...Geçen sene oldu bu olay..Polis de ''eğer suç üstü yakalarsanız siz verin cezasını demiş...'' adamlar böyle şeylere atılırken her şeyi göze alarak giriyor...Kim bilir ne kalmıyor çekmedikleri...

Bu arada memleketin hali de gözler önünde :( Ankara gibi bir şehirde :confused: ..İran'da bile hırsızların kolları parmakları kesiliyor,adamlar asılıyor,tecavüzcülere işkence ediliyor...Rusya'da ilaçla idama kadar gidiyor...Bizim ülkemizde ertesi gün salıveriliyor...Bırakın onu bunu..Ülkeyi yöneten başbakanın oğlu, her vatandaşın cebinden çıkan paraları topluyor...Ne beklenir ki...

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun inşallah tez zamanda kavuşursunuz aracınıza

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun mobese kameraları çok işe yarayacaktır inşallah en kısa zamanda bulunması dileğiyle...