Aracım Çizilmiş :(

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracım Çizilmiş :(

TOGI link' Alıntı:
Geşmiş olsun Mert.

Pasta ile çıkarabildiğin kadar çıkar derim.

Sağ ol Tolga abi.

İnce bir rötuş ve pasta ile halledebilirim herhalde.  :)

Gök link' Alıntı:
mert belki forumda kimse bilmez ama benim mesela o siyah astramın sağ tarafo baştan sona çizikti ilk gördüğümde ben o aracı 2010 aralıkta görmüştüm ilk:) sağ yan dediğim gibi baştan sona çizikti bu arabayı asla almam yazık olmuş demiştim...

sonra aynı arabayı 9 ay sonra aldım:) benden önceki sahibi çok güzel bir şekilde ince rötuş yapmış sonra çok ince zımpara ile üstünden geçmiş ve tekrar pastalamış çoğu yeri belli bile olmuyordu ben aldığımda:)

Bende bu şekilde halletmeye çalışayım o zaman.  :)

Tavsiye için teşekkürler Gökhan abi.  :)

astaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tırnak giriyor ise pasta kurtarmaz.... mert bnde geçen sürttüm bi yere bırak kalsın nazarlık olsun.... bakan aa arabaya bak ne güzel demesin çizik dursun derim ben... Benimde çok ufak bi rötuş a ihtiyacım var ama bıraktım.. kalsın.. ;)

ali-eti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun işin kötüsü bide takıntı haline geliyo gelip geçip oraya bakıyon

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astaa link' Alıntı:
tırnak giriyor ise pasta kurtarmaz.... mert bnde geçen sürttüm bi yere bırak kalsın nazarlık olsun.... bakan aa arabaya bak ne güzel demesin çizik dursun derim ben... Benimde çok ufak bi rötuş a ihtiyacım var ama bıraktım.. kalsın.. ;)

Tırnak çok az giriyor abi, o yüzden rötuşsuz pasta kurtarmaz benim çiziği de.  :(

Ben bu konuda takıntılı olduğum için nazarlık bırakamıyorum. Muhtemelen hafta içi hallederim.  :)

Bu arada sana da çok geçmiş olsun abi.  :(

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ali-eti link' Alıntı:
çok geçmiş olsun işin kötüsü bide takıntı haline geliyo gelip geçip oraya bakıyon

İşte en kötü yanıda o.  :(

Yoksa hiç önemli bir çizik değil hatta çok küçük bile sayılabilir ama ben orada olduğunu biliyorum.  019cryy

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert geçmiş olsun kardeşim ama geçmiş olsunla da geçmiyor maalesef. Bence üstüne bir cila at öyle bırak. Bunlar olacak ne kadar istemesek bile. Fazla kafana takma ama bakabiliyorsan kamera kayıtlarına bak. Aracı bilen biri kasti olarak yapmışsa ilk ve son olacağını pek düşünmüyorum, baştan önlemini al daha sıkıntılıları ile uğraşmadan derim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Mert geçmiş olsun kardeşim ama geçmiş olsunla da geçmiyor maalesef. Bence üstüne bir cila at öyle bırak. Bunlar olacak ne kadar istemesek bile. Fazla kafana takma ama bakabiliyorsan kamera kayıtlarına bak. Aracı bilen biri kasti olarak yapmışsa ilk ve son olacağını pek düşünmüyorum, baştan önlemini al daha sıkıntılıları ile uğraşmadan derim.

Sağ ol Emre abi.  :(

Gözüme hoş görünecek şekilde halletmeye çalışacağım ama kamera kayıtları aklımda.
Aynı mekana gittiğimde ilk işim kayıtlara bir göz gezdirmek olacak.  :)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun çok can sıkıcı ve hemen her an başımıza gelebilecek bir durum.