Aracım Geldi :)

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracım Geldi :)

special_Yeah  Aracınız hayırlı olsun, kazasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.... rockk

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tekrar iyi dilekleriniz için teşekkürler....

sallierim link' Alıntı:
kesinlikle start stoptur diye düşünüyorum.ateşleme sistemi farklı çünkü

start stop dan dolayı akü 80 amper alternatör ide 140

grsl822 link' Alıntı:
çok büyük bir heyecan bu iş :) gecenin bir yarısı aracın gelip gelmeyeceği bile kesin değilken 23:00 de oraya gitmek ve beklemek.. Allah herkese nasip etsin böyle sevinçler. :)

eşim uzun yıllardır yetkili serviste olunca herkesle akraba gibi olduk. servise girmek çıkmak sorun olmuyor. zaten bütün gün gps den tırı takip etmiştik, sadece tır şöförlerinin akşam belirli br saate kadar şehir merkezine girmediklerini, girişte beklediklerini hesaplamamışız...

sksk link' Alıntı:
hayırlı olsun. sport direksiyon için ücret ödeyecek misiniz?

elbette ödeyeceğim :( direksiyon ne yazık ki ölü stok. yani bizim servis son 10 yıld 10 tane direksiyon satmamış. dolayısı ile benim  direksiyon ile fark verip takas etmem mümkün değil. en azından geliş fiyatından aacağım. elimdeki direksiyonuda belki en alt donanımdaki birisine satarım . ölü stok olmayan parçalarda sorun yok. arka tampon difizörünü 1.4 t ile ücretsiz değiştiriyorum. 

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

baska bir forumdan alıntı

Insignia hakkında bir püf nokta

Araç çalışırken kontağı 15-20 saniye basılı tutun bakın bakalım ne olacak

...

Araç minumum elektrik tüketimine geçiyor birde aracınız otoparka vereceğiniz zaman aracın müzik sitemiyle oynamasınlar istiyor iseniz bunu yapın müzik sistemi off oluyor ortadaki göstergede yanlış hatırlamıyorsan taşıma modu diye bir mesaj yazıyor bu bir arıza değildir.

sonra eski haline getirmek için aynı işlemi tekrarlıyorsunuz

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
tekrar iyi dilekleriniz için teşekkürler....

start stop dan dolayı akü 80 amper alternatör ide 140

eşim uzun yıllardır yetkili serviste olunca herkesle akraba gibi olduk. servise girmek çıkmak sorun olmuyor. zaten bütün gün gps den tırı takip etmiştik, sadece tır şöförlerinin akşam belirli br saate kadar şehir merkezine girmediklerini, girişte beklediklerini hesaplamamışız...

elbette ödeyeceğim :( direksiyon ne yazık ki ölü stok. yani bizim servis son 10 yıld 10 tane direksiyon satmamış. dolayısı ile benim  direksiyon ile fark verip takas etmem mümkün değil. en azından geliş fiyatından aacağım. elimdeki direksiyonuda belki en alt donanımdaki birisine satarım . ölü stok olmayan parçalarda sorun yok. arka tampon difizörünü 1.4 t ile ücretsiz değiştiriyorum. 
aracınız hayırlı olsun, opsiyonlarla gerçekten fark yaratan bir araç olmuş. ben aracı alırken çok istedim deri direksiyon ancak bayi çok para istemişti :( . cosmo direksiyonunuza talibim makul fiyata anlaşırsak almak isterim.

cuatro4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hatırlı olsun Maşallah

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
baska bir forumdan alıntı

Insignia hakkında bir püf nokta

Araç çalışırken kontağı 15-20 saniye basılı tutun bakın bakalım ne olacak

...

Araç minumum elektrik tüketimine geçiyor birde aracınız otoparka vereceğiniz zaman aracın müzik sitemiyle oynamasınlar istiyor iseniz bunu yapın müzik sistemi off oluyor ortadaki göstergede yanlış hatırlamıyorsan taşıma modu diye bir mesaj yazıyor bu bir arıza değildir.

sonra eski haline getirmek için aynı işlemi tekrarlıyorsunuz
Kontagi basili tutmak derken? Çevirmeyeceğiz di mi çalışırken???

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
aracınız hayırlı olsun, opsiyonlarla gerçekten fark yaratan bir araç olmuş. ben aracı alırken çok istedim deri direksiyon ancak bayi çok para istemişti :( . cosmo direksiyonunuza talibim makul fiyata anlaşırsak almak isterim.
pm le cep telefonunuzu yazarsaniz bugun ogleden sonra donus yaparim size. sabah aracin e vrak isleri ile ugrasacagim da

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Teslimattan sonra şöyle detaylı fotoğraflar bekliyoruz. :)