Aracım için satın aldıklarım, sizin fikirleriniz benim için Önemli!! Profesyonel

alonetrf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler arkadaşlar ben 13 ekim tarihinde makyajlı 1.6 155 hp opel astra satın aldım.֜niversite 1 öğrencisiyim ve kendime bu aracı yeteri kadar uygun gördüm aracımın kasım sonu gibi teslim edileceği söylendi bana.şimdi ben aracıma 2 adet kicker cvx 15 - 2 adet sound magus vs1500.1 anfi - 2 takım hertz esk165 komponent takım - hertz streo anfi - soundstream 4.0 farad kapasitör ve uygun kabloları şimdiden aracım için satın aldım.Kicker cvx 15 adeti 30 kg ağırlığında bağajı full sistem yapacam bağajda 80 kg yakın ağırlık olacak bağaj full iptal edecem.Bu benim küçüklüğümden beri tutkusu olduğum bir konu.Sizin fikirlerinizide almak istiyorum.İyi forumlar..Fotoğraf odamdan ekipmanlardan görüntüdür

[img=800x600]http://c1211.hizliresim.com/13/p/g415c.jpg[/img]

Aynı mesajı farklı başlıklarda açmayınız.

K

kerim

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Aracım için satın aldıklarım, sizin fikirleriniz benim için Önemli!! Profesyonel

sistem gayet başarılı fakat benim size önerim tek bass kullanın eğer ki iki tane birden bağlarsanız sağlıklı ve düzgün ses alamazsınız bende 2 adet düşünüyordum fakat hatchback olduğu için tek bass kullandım

DSC_4264.jpg

alonetrf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracım için satın aldıklarım, sizin fikirleriniz benim için Önemli!! Profesyonel

Kerim bey cvx tanesini 550 liradan vs1500.1 tanesinide 450 liradan aldım.Arkaya 1 akü daha koymayı planlıyorum.Ama 2 tane cvx 15 bağlıcam açaba sizin sub kaç kg onuda sizden öğrenmek istiyorum.

K

kerim

Bilgi Girilmemiş

alonetrf link' Alıntı:
Kerim bey cvx tanesini 550 liradan vs1500.1 tanesinide 450 liradan aldım.Arkaya 1 akü daha koymayı planlıyorum.Ama 2 tane cvx 15 bağlıcam açaba sizin sub kaç kg onuda sizden öğrenmek istiyorum.
benim bassı bilmiyorum fakat bagajın ağırlığı yaklaşık 100 kilo kadar komple bagajım mdf  yaptırdım dls marka 40 cm akü mutlaka şart imkanım olursa akünün resmini çeker paylaşırım fikir almış olursun

alonetrf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kerim abi valla bu gördüğün sisteme 2950 lira para saydım kablolar dahil.Bakalım daha kabinde yapacaz.Çeviricide aldım orjinal teybe anfi girişini filan sağlıyor.Cd-300 bağlıyacam çünkü navigasyonlu multimedya almaya param kalmadı 2014 haziran gibide navigasyonlu teybimi taktırıcam.Bu arada bayi bana cyclone marka navigasyona 2500 tl fiyat verdi.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alonetrf link' Alıntı:
Kerim abi valla bu gördüğün sisteme 2950 lira para saydım kablolar dahil.Bakalım daha kabinde yapacaz.Çeviricide aldım orjinal teybe anfi girişini filan sağlıyor.Cd-300 bağlıyacam çünkü navigasyonlu multimedya almaya param kalmadı 2014 haziran gibide navigasyonlu teybimi taktırıcam.Bu arada bayi bana cyclone marka navigasyona 2500 tl fiyat verdi.

2500 TL çok ama çok abartılı bir fiyat.

Genellikle 1600-1800 TL arasına taktırılıyor.

alonetrf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı alırken navigasyon taktırmaya karar verdim aracın parasıyla navigasyon parasınıda peşin verdik.10 Gün önce aradım ve bu forumda gördüğüm fiyatlar gözümü açtı navigasyonu iptal ettirdim.Taktırmak istemediğimi ve aracı alırken geri iade almak istediğimi söyledim ve tamam dediler.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alonetrf link' Alıntı:
Aracı alırken navigasyon taktırmaya karar verdim aracın parasıyla navigasyon parasınıda peşin verdik.10 Gün önce aradım ve bu forumda gördüğüm fiyatlar gözümü açtı navigasyonu iptal ettirdim.Taktırmak istemediğimi ve aracı alırken geri iade almak istediğimi söyledim ve tamam dediler.

En iyisini yapmışsınız.

İstanbul'da 1500 TL'ye bile taktırma olanağımız var.

İstanbul'da olsaydınız yardımcı olurduk.  :(