araçıma hırısız girdi :(

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun Serkan, aman moralini bozma, biliyorum hic kolay degil,
mal canin yongasi ama en kotu gunun boyle olsun, bir daha da insallah boyle bir seyle karsilasmazsin.

Polisin parmak izi calismasi yapmasi ise yarar mi ?

Durumlar musaitse ben olsam ilk isi iyi bir alarm sistemi alirdim diycem ama huzurunda gitti, tabii, gene de tavsiyem 1 ay icinde alman.

Filmden nasi cami kirip patlattiysa ........ .

Moralini bozma Serkan

Son düzenleme:

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
morelim bozulmadı desem yalan olur giden geri gelmiyor tabi de allah daha beterinden korusun ama artık araç üzerinde bişey olmucak sanırım bu saatten sonra pek bişey yapıcamı da düşünmüyorum zaten

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla uzun zamandan beri kullanıyordum aracım da aynalı cam flimi vardı öyle pek gözükür de değildi ama kısmet bugüne kadarmış demekki
sıkma canını en azından benim gibi 4 gün cam aramazsın

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alarm yoktu takılacaktı aslında ama işten vakit bulup bir türlü taktıramadım ihmalkarlıkta denebilir

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serkan su anda ruh halini az cok anliyorum, ama bence pisip sinmek onlara prim vermektir.

Tekrar gecmis olsun

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman bizim kendi arabamıza yaptığımız bir şekli söylim.Cylcone marka (doğru mu yazdım markayıbilmiyorum) araç içi sensörlü alarmlar var.Tak onlardan bi tane.alarmın kendi hoparlörüne en olarak birde çok sesli bir havalı korna tak, ayrıca kendi kornalarına da bağla, birde arabanın farlarıyla sinyallerine bağladınmı hem ortalık yıkılır, hem araba bana hırsız girdi diye basbas bağırır hemde bi daha hiçbir hırsız arabana yaklaşmaz bile.Denedik veçok etkili oldu emin ol.Kızana da benim arabamı patlatan sırada senin arabana gircekti kurtuldun daha ne istiyon dersin :D

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi başımız dik anlımız ak hala hem askerlik olayları var şimdi üniv bitince ozmana kadar ara verelim gelincede artık ya kısmet