Aracimda sigara içilmesine hayirrr

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 1997 model küllük orjinal daha tek sigara bile basılmadı içindede hiç içirtmiyorum.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim peder de,kim olursa olsun izin vermez,dayılarım, amcalarım vs.kim olursa olsun..
zaten kendiside tiryaki değildir,haftada 1 paketi ya biter ya bitmez..
oda evde değil tabi ki dısarda..
ama gel görki onuda gidip arabada içiyor,varmı böyle bişey:D:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bizim peder de,kim olursa olsun izin vermez,dayılarım, amcalarım vs.kim olursa olsun..
zaten kendiside tiryaki değildir,haftada 1 paketi ya biter ya bitmez..
oda evde değil tabi ki dısarda..
ama gel görki onuda gidip arabada içiyor,varmı böyle bişey:D:D
Böylesinide ilk defa gördüm. Kendi aracından başka araçta, misafirliğe gittiğim evlerde, sigara içmeyenlerin bulunduğu yerlerde sigara içmem. Misafirliğe gittiğim evlerde de evsahibi müsaade etse bile sigarayı balkonda veya mutfak gibi havalandırması daha bol olan yerlerde içmeyi teklif ederim. Evimde bile her yerde sigara içmiyorum. Benim sigara alanım mutfak ve balkondan ibaret. Her ne kadar başka konularda başkaları beni düşünmese de benim başkalarını rahatsız etmeye hakkım yok.

aas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigara zaten içmem aracımda da asla içirmem... ama bazı tipler var yanımda otururken çıkartıyor sigarısını koyuyor ağzına tam yakacakken soruyor araçta içiliyor mu diye tabi hayır diyorum ozaman da bozulup surat yapıyorlar bende sinirlenip sürat yapıyorum :) surat yapacaksa binmesin arabama, onun sigarasını da çekmek zorunda değilim suratını da!

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İçmiyorum ,içirmiyorum.
Küllükleri bozuk para kumbarası yaptım.;)

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Böylesinide ilk defa gördüm. Kendi aracından başka araçta, misafirliğe gittiğim evlerde, sigara içmeyenlerin bulunduğu yerlerde sigara içmem. Misafirliğe gittiğim evlerde de evsahibi müsaade etse bile sigarayı balkonda veya mutfak gibi havalandırması daha bol olan yerlerde içmeyi teklif ederim. Evimde bile her yerde sigara içmiyorum. Benim sigara alanım mutfak ve balkondan ibaret. Her ne kadar başka konularda başkaları beni düşünmese de benim başkalarını rahatsız etmeye hakkım yok.

demekki adam seviyor abi arabada içmeyi..:D
yav zaten hiç anlamam,tatlı mıdır,tuzlu mudur,acı mıdır,ekşi midir,nedir ki bu yaa!!herkesin elinde ondan var..

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta sigara içmeye hayır eğer sigara içeçek varsa dışarda tipide olsa kenara cekerim içecek olanı dışarı atarım dışarda içsin :)
dışarda içselerde üzerlerine sinen koku çok rahatsız ediyor. bende sigara kokusu takıntı. alt katta içiyorlar camı açsalar camı kapıyorum o derece anlayın...
sigaraya hayır...