Aracimda sigara içilmesine hayirrr

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sigara kullanıyorum ancak arabamda içmem ve içirtmem !

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracımda herkeze serbestti. Aracın içi hep kokardı. Yeni araçta karar aldım ve kimseye içirmiyorum. Kendimde çok zorda kalmadıkça içmiyorum. Şimdi keşke eski araçtada içmeyip içirmeseydim diyorum. Aracın içi hep güzel kokuyor.

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar içmeyin desemde arkadaşlar sus lan diyip içiyorlar =)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içmem ve içirtmem, sagolsun bu huyumu bilenler de teklif etmez zaten, bilmeyip teklif edenlere de ben HAYIR diyorum zaten :)

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigaraya bu kadar karşı olan arkadaşalrın bazıları 16-17 yaşında araba kullandıklarından bahsediyorlar...

bu daha tehlikeli diye düşünüyorum..kaldı ki sigara içmek kanunen de yasak değil...

zıkkımlanmak konusuna gelince...sigara içmiyor olabilirsiniz, ama bu size sigara içenleri dışlamak, kınamak veya onlara hakaret etmek hakkını vermez. kişisel bir tercihtir ve başkalarını rahatsız etmediği sürece kimsenin karışmaya hakkı yoktur diye düşünüyorum

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigaraya bu kadar karşı olan arkadaşalrın bazıları 16-17 yaşında araba kullandıklarından bahsediyorlar...

bu daha tehlikeli diye düşünüyorum..kaldı ki sigara içmek kanunen de yasak değil...

zıkkımlanmak konusuna gelince...sigara içmiyor olabilirsiniz, ama bu size sigara içenleri dışlamak, kınamak veya onlara hakaret etmek hakkını vermez. kişisel bir tercihtir ve başkalarını rahatsız etmediği sürece kimsenin karışmaya hakkı yoktur diye düşünüyorum

:D :D Sigara içerken araba kullanmak daha tehlikeli..Ayrıca kanunen yasak olmayışı nüfusu dengede tutmak için .:D Ayrıca ben kendi adıma sigara içerken aptal olduğumu,hatta embesil çaresiz bir ezik olduğumu düşünüyordum...Düşünki bilimin hala sıırrını çözemediği beynimiz bir ot parçasına söz geçiremiyor..Bu beynimize ve yaradılışımıza yapılmış bir hakarettir...Ve sonunda Sadomazoşistlikten vazgeçip,etrafıma ve kendime zarar vermekten vazgeçip,mantığımı ve beynimi çalıştırarak sigara içerek kendime haksızlık ettiğimi düşünerek bıraktımm...Darısı bırakmak isteyipte bırakamayanların başına...İnşallah bırakırsınız...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cep telefonuyla konuşmak kadar değil...bu böyle uzayıp gider...

söylemek istediğim sigara içmeyen insanların sigara içenleri yargılamak gibi bir hakkı olmadığı...

neticede içmek veya içmemek kişisel bir tercihtir.

16 17 yaşında tarfikte araba kullanmanın ise savunulabilecek bir tarafı yoktur.

aas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cep telefonuyla konuşmak kadar değil...bu böyle uzayıp gider...

söylemek istediğim sigara içmeyen insanların sigara içenleri yargılamak gibi bir hakkı olmadığı...

neticede içmek veya içmemek kişisel bir tercihtir.

bu başlıkta sigara içenleri yargılamıyoruz, kendi araçlarımızda sigara ile ilgili tutumumuzu belirtiyoruz. kaldı ki bir çok arkadaşımız sigara içtikleri halde araçlarında içmediklerini belirtiyor yani burda sigara içmeyenlerin içenlere laf etmesi gibi bir durum yok. ama ben içmediğim halde benim aracımda başkasının sigara içmeye ve beni rahatsız etmeye, gül gibi baktığım aracımı kirletmeye hakkı yok.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında bu konuyu ve yazdıklarımı okuyup böyle bir sonuç çıkarman beni dumura uğrattı sadece bunu anlatmaya çalışıyorum..

:kop::kop: Savunmak mı ??????.

Son düzenleme:

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya o değilde benim bir anım var buna benzer bir gün mecbur kaldık bir doğudan gelen otobüse bindik araca ilk bindiğimde dikkat ettiğim şöförün ayağında ayakkabısı yoktu iki adım daha atınca kafam daha iyi oldu kokudan herkes serilmiş ayakkabılar yerde millet uyuyor neyse arkaya geçtik oturduk hareket etti araç muavine bi sigara yakabilirmiyim dedim istersen mangal yak yeğen dedi ya:) bende araçta sigara içiyorum ama acayip biçimde yola konsantrasyonumu bozuyor külü falan silkelerken içmemek en iyisi