Aracımı biri anahtarla deşmiş

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bildiğiniz gibi öğretmenim. Okulda öğrencilerden biri büyük ihtimal aracımın ön cam plastik aksamlarını anahtar ile çizmiş diyemeyecem çünkü resmen anahtar ile oymuş. Hemde fazla zarar gelsin diye hem ön camın yan aksamını hemde alt plastik aksamını deşmiş. anahtarla yapmışa benziyor. kamera kayıtlarına bakıcam yarın. Bu plastik aksamdaki iki deşme şeklindeki oyuklarını nasıl kapatabilirim. Yada servis garanti kapsamında bu plastik aksamları değiştirir mi acaba?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Aracımı biri anahtarla deşmiş

Sn. Ecelnico,

Fotoğraf ile paylaşım yapmanız mümkün mü?

Yapanları da kınıyorum  madd

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Böyle bir davranış çok çirkince,saygısızca hareket.böyle yapanları görünce ümünü sıkasım geliyo... 31agryyy

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eşim öğretmen olduğu için ,öğretmenlerin başına gelen bu tür olayları sık sık işitiyorum.Bana kalırsa öğretmen arkadaşlarımızın araçlarını kesinlikle okul içine ve hatta yakın çevresine dahi parketmemesi gerekiyor.Çünkü her okulda birkaç sorunlu öğrenci bulunuyor.Maalesef..

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende aynı şekilde bu tür olayları kınadığımı belirtmek isterim ve
ön camın,siliceklerin önündeki plastik kısımla ilgili bir bilgi vermek istiyorum bu plastik öyle bir malzemeki lastik gibi yumuşak ve bir arkadaşta 3 adet bendede 1 adet çizikler oluştu bu bölgede oturup nedir diye yaptığımız beyin fırtınasından bunların kedilerin işi olduğunu keşfettik sıcak motora çıkan kediler bu plastikte tırnaklarını bilemeyi çok seviyorlar geriye haşatı çıkmış bir plastik kısım kalıyor tüm forumun bilgisine..

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Garanti kapsamına sokacaklarını zannetmiyorum, sonuçta dışarıdan müdahaleyle verilmiş bir zarar söz konusu. Ama yine de denemekte fayda var.

Birtakım iki ayaklı hayvancıklar cumartesi günü benim aracın üzerine yanan sigarayı atmışlar general_Shame_on_you Neyse ki full yağmurlu bir gündü de sigara boyaya zarar vermeden ıslanıp sönmüş.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kötü kedi şerafettin...  rasta_occasion

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ecelnico link' Alıntı:
Arkadaşlar bildiğiniz gibi öğretmenim. Okulda öğrencilerden biri büyük ihtimal aracımın ön cam plastik aksamlarını anahtar ile çizmiş diyemeyecem çünkü resmen anahtar ile oymuş. Hemde fazla zarar gelsin diye hem ön camın yan aksamını hemde alt plastik aksamını deşmiş. anahtarla yapmışa benziyor. kamera kayıtlarına bakıcam yarın. Bu plastik aksamdaki iki deşme şeklindeki oyuklarını nasıl kapatabilirim. Yada servis garanti kapsamında bu plastik aksamları değiştirir mi acaba?

֖ncelikle geçmiş olsun diyorum, Allah beterinden saklasın.

Ama çok  da üzülmeyin neticede  plastik aksam, boyayı çizseler daha kötü olurdu araç kazalı gibi olurdu, burda yapmanız gerekn polis karakoluna gidip tutanak tutturup ifade vermek, sonrasında kaskonuzdan yaptırırsınız ( 3. kişilerin kötü niyetli davranışı neticesinde aracın hasarlanması riski).
Yaşadığınız olayın garantide telafisi ise mümkün değil nitekim üretim hatası mevcut değil.
Yukarıdaki prosedürü takibiniz uygun olacaktır.

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet Allah tan plastik malzemesi boya olsaydı vahim olurdu durum. Anahtarla bayagı ugrasmıs kesmeye çalışmış sanırım ama olmamış.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ecelnico link' Alıntı:
evet Allah tan plastik malzemesi boya olsaydı vahim olurdu durum. Anahtarla bayagı ugrasmıs kesmeye çalışmış sanırım ama olmamış.
Maalesef bizim mesleğin kötü tarafı da bu. Geçmiş olsun tekrar.