aracımı satıp bu aracı almayı düşünüyorum..

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana biraz sıkıntılı gibi geldi. dizel araba passat o yaşta ve o km de. ya aslında doğruda olabilir ama bu 2.ci el araba işi 100 taneden 5 tanesi doğru çıkmayınca insandada güven bırakmıyor.

o paraya sıfır araç al kafanı dinle macera arama derim.....

bilgileriniz için sağolun fakat o kmler altı dizel bulmakta imkansıza yaklaştı az olanlarda ucuk rakam istiyorlar...passat 118.000 eğer orjinalse çok iyi bir rakam...
2. oalrak ben d segmenti bir araç almak zorundayım...
performası seven bir kişiyim...
sıfırada d segmenti olunca gücümüz yetmiyor...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga araban vw..eskisi olmaz bu arabanın...bide böyle düşün bunu satınca yerine ne koyacaksın...masrafsız diye bir araba yok...bence keyfini bozma kafanada takma temiz temiz bin aga...bildiğin araba...
abart egsoz değil...bende takmam ama açık egsoz düz boru :)
büyük dizelde güzel nağma verir...benzinli gibi çatırdamaz...
dur bir video bulayım :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga araban vw..eskisi olmaz bu arabanın...bide böyle düşün bunu satınca yerine ne koyacaksın...masrafsız diye bir araba yok...bence keyfini bozma kafanada takma temiz temiz bin aga...bildiğin araba...
abart egsoz değil...bende takmam ama açık egsoz düz boru :)
büyük dizelde güzel nağma verir...benzinli gibi çatırdamaz...
dur bir video bulayım :)

caner kardeş orjinalini bozmayı düşümüyorum...;)ses bana göre değil...ses olayı benim için geçmişte kaldı artık...motor sesi yetiyor...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bulamadımda zaten video :) boşver abi sen egsozla bin :)
ben biraz hasta ruhlu bi dizelci olduğum için :) yakın zamanda bi tane çekici almak istiyorum araba niyetine :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi galeriden bir kere agzın yanmıs gene gıdıp galerıden araba bakıyorsun , daha temkınlı davranarak sahibinden daha guzel ve temızını bulabılırsın ;)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Fiyat konusuna bir şey diyemem. Gerçekten temizse verilir mi verilir...

Ancak sunroof olayı bana çok saçma geldi. Savaş Abi'nin dediği gibi değişecekse garantiden değişir. Üstelik sunrooftaki bir sorundan dolayı değişti demiş. Kaza dememiş ki!

İkincisi ben de uzun süredir araç bakıyordum biliyorsunuz. Dizellerde km orijinalliği gerçekten büyük sorun. Ya 1-2 yaşında araçlar olacak, servis onaylayacak ya da o riski alacaksınız. Servis kayıtlarında görünüyor olması avantaj gibi duruyor ama dikkatli olmakta fayda var. Bir de yabancı plakalı araçların başka şehirlerde satılıyor olması bana güven vermiyor açıkçası. Adana'da galeri mi kalmamış? Sahibinden olursa iş değişir tabii ama galeri işin içine girince 2 hatta 3 kere düşünmek lazım.

Üçüncüsü; Gaziantepliler bana kızmasın ama çok ama çok dikkatli olun. Yaklaşık 10 yıl kaldım. Yerlisi adamın hasıdır. Ama bulabilirseniz...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı modellerde Full bir skoda superB ye de bakabılırsınız 1.9 TDI aynı motoru kullanıyorlar zaten ;) aynı paraya daha fazla konfor dıye dusunuyorum :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı modellerde Full bir skoda superB ye de bakabılırsınız 1.9 TDI aynı motoru kullanıyorlar zaten ;) aynı paraya daha fazla konfor dıye dusunuyorum :)

km leri çok yüksek elgance modellerinin...baktım...az olanada iyi fiyat biçiyorlar...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat konusuna bir şey diyemem. Gerçekten temizse verilir mi verilir...

Ancak sunroof olayı bana çok saçma geldi. Savaş Abi'nin dediği gibi değişecekse garantiden değişir. Üstelik sunrooftaki bir sorundan dolayı değişti demiş. Kaza dememiş ki!

İkincisi ben de uzun süredir araç bakıyordum biliyorsunuz. Dizellerde km orijinalliği gerçekten büyük sorun. Ya 1-2 yaşında araçlar olacak, servis onaylayacak ya da o riski alacaksınız. Servis kayıtlarında görünüyor olması avantaj gibi duruyor ama dikkatli olmakta fayda var. Bir de yabancı plakalı araçların başka şehirlerde satılıyor olması bana güven vermiyor açıkçası. Adana'da galeri mi kalmamış? Sahibinden olursa iş değişir tabii ama galeri işin içine girince 2 hatta 3 kere düşünmek lazım.

Üçüncüsü; Gaziantepliler bana kızmasın ama çok ama çok dikkatli olun. Yaklaşık 10 yıl kaldım. Yerlisi adamın hasıdır. Ama bulabilirseniz...

bu galerici Antepli değil...Urfalıymıs