aracımı sattım...araç aramaya başlıyorum...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yerinde olsam 8 bin falan ekler E46 kasa 320ci BMW alırdım..çok klas bi araç :D

olabilir ama o kasa araç benzinli tüp takdırcam tüp takdırırsam evimin garajına giremem..

ikinciside senede 2 defa uzun yol yapıyorum passatın bagajı yetmiyor arka koltuklara koyuyorduk eşyaları onun için e46 kasa bana çok küçük geliyor dar geliyor...
fikirleriniz için teşekkür ederim...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat aralığı belirtmemişsiniz, hangi fiyat aralığında olacak?

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabasızlık ne kadar zormuş ya...bugun de her köşe basında passat görüyorum...bana inat mı geçiyorlar bilemedim...elim cebime gidiyor anahtar arıyorum garaja iniyorum...ne kadar alışmısısz arabaya ailenin ferdi gibi olmuş...ALLAH herkeze araba nasip etsin ve arabasızda bırakmasın...büyüklerimiz derlerdi araba 5 vakit namaz gibi şart diye de inanmazdım öleymiş valllah...

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun ... Senin adına sevindim....

1 hafta kadar önce sanayideydim...bakım için bir tane 2008 model vectra C2 opc geldi...
daha orjinal 54 000 km de... 1.9 cdti 150 beygir ... 18 inç opc jantları mevcut .... opc panjur tampon vs ... sadece motor gücü az geldi bana... direk opc cıkışlı almış bayiden... satarmısın falan demiştim... isteyen olursa satabilirim demişti... 30 ile 40 arası bir şey düşünüyor tam bir fiyat söylemedi..teklife göre verebilirim falan dedi.. düşünürsen gittiğimde numarasını alayım...